Hat aranyat nyertek a szegediek a maratoni ob-n

nagy-molnar
Soha rosszabb szezonkezdést – Nagy Bianka három számban nyert a tájékoztatón
2016. május 18. szerda
vajda1
Vajda Attila lemarad az olimpiáról
2016. június 16. csütörtök
PC2_csakszegedi

Az EDF DÉMÁSZ-Szegedi VE kajakos és kenus csapata népes küldöttséggel utazott el az idei első országos bajnokságra Győrbe. A fiatalok ezúttal is kitettek magukért, hiszen 6 arany-, 7 ezüst-, 6 bronzérmet nyertek a maratoni magyar bajnokságon. A legeredményesebb versenyző Kocsis Ádám volt, aki kenu egyesben és párosban is győzött a korosztályában.

A Tubak Zétény-Kiss Ágnes-Szarka Krisztián-Városi Zsolt alkotta TC4-es egység a dobogón

A Tubak Zétény-Kiss Ágnes-Szarka Krisztián-Városi Zsolt alkotta TC4-es egység a dobogón

Az EDF DÉMÁSZ-Szegedi VE eredményei:

1. Kocsis Ádám-Zombori Csongor – C2 Férfi Serdülő U16 15Km
1. Csanki Márk – C1 Férfi Kölyök U13 10Km
1. Kocsis Ádám – C1 Férfi Serdülő U16 15Km
1. Nagy Bianka – C1 Női Serdülő U16-U15 10Km
1. Gyányi Levente-Szilágyi Balázs – PC2 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
1. Tubak Zétény-Kiss Ágnes-Szarka Krisztián-Városi Zsolt – TC4 Férfi Gyermek U12-U11 5Km

2. Csanki Imre – Megyesi Botond – PC2 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
2. Molnár Csanád – MC1 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
2. Molnár Csenge – C1 Női Serdülő U16-U15 10Km
2. Juhász Laura-Novák Eszter – K2 Női Kölyök U13 10Km kiegészítő futam
2. Pap László – C1 Férfi Kölyök U13 10Km
2. Verbőczi Eszter-Árok Dorottya – K2 Női Serdülő U16 15Km
2. Baranyai-Segura Dàniel-Bodóczki Milàn – PC2 Férfi Gyermek U13 10 km

3. Zs. Somló Dániel – Wiegand Arnold – PC2 Férfi Gyermek U13 10 km
3. Molnár Csenge – C1 Női Ifjúsági U18-U17 14Km
3. Sipos Dávid – K1 Férfi Ifjúsági U18-U17 22Km
3. Molnár Dániel-Molnár Máté – PC2 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
3. Ungi László-Szabó Tétény – C2 Férfi Serdülő U15 15Km
3. Csorba Zsófia Katalin – C1 Női Kölyök U13-U14. 10Km

4. Ozsgyáni Bence-Bagi Miklós – MK2 Férfi Gyermek U12 5Km
4. Miskolczy Fruzsina – C1 Női felnőtt 18 km
5. Takács Tamara-Tisóczki Melinda – K2 Női Serdülő U16 15Km
5. Vugernicsek Tamás – C1 Férfi Kölyök U13 10Km
5. Szabó Krisztián-Kovács Szilárd – C2 Férfi Serdülő U16 15Km
5. Dunai Tibor – K1 Férfi Serdülő U16 15Km
5. Paragi Bence-Lehőcz Ádám – C2 Férfi Serdülő U15 15Km
5. Ujvári Viktória – MK1 Női Kölyök U13 10Km
5. Kiszely Petra-Ungi Fanni – PC2 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
5. Puljer Panna-Szalma Rádha – MK2 Női Gyermek U11 5Km
6. Kiszely Zsófia – C1 Női Serdülő U16-U15 10Km
6. Csúri Nikolett – MK1 Női Gyermek U12 5Km
6. Kálmán Brenda – C1 Női Kölyök U13-U14. 10Km
6. Pap Máté – MK1 Férfi Kölyök U13 10Km
7. Szabó Tétény – C1 Férfi Serdülő U15 15Km
8. Szabó Annabella Niké – C1 Női Kölyök U13-U14. 10Km
8. Sléber Patrik – MC1 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
8. Karnok Marcell – K1 Férfi Serdülő U16 15Km
8. Boldizsár Dalma – K1 Női Kölyök U13 10Km
9. Varga Sára Éva – K1 Női Serdülő U16 15Km
9. Mukus Balázs-Dobronoky Zalán – MK2 Férfi Gyermek U11 5Km
9. Indre Szabolcs-Sebestyén Tamás – K2 Férfi Kölyök U13 10Km
10. Nyerges Emese – K1 Női Serdülő U15 15Km
11. Kupecz Kristóf – MK1 Férfi Gyermek U12 5Km
11. Balogh Máté-Dunai Rajmund – MK2 Férfi Gyermek U12 5Km
12. Mukus Dóra Gabriella – K1 Női Kölyök U13 10Km
12. Margic Nikolina – MK1 Női Kölyök U13 10Km
13. Verbőczi Eszter – K1 Női Serdülő U16 15Km
14. Szél Balázs – K1 Férfi Serdülő U16 15Km
15. Molnár Csepke – MC1 Férfi Gyermek U12-U11 5Km
15. Árok Dorottya – K1 Női Serdülő U16 15Km
15. Veres Dóra – K1 Női Kölyök U13 10Km
15. Szikula Őrs Máté – MK1 Férfi Gyermek U11 5Km
15. Révész Péter-Kardos Levente – K2 Férfi Kölyök U14 10Km
15. Szekeres Bence – K1 Férfi Ifjúsági U18-U17 22Km
16. Takács Gitta – K1 Női Kölyök U14 10Km
17. Veres Réka – MK1 Női Kölyök U13 10Km
18. Házi Ábel – MK1 Férfi Gyermek U10 5Km
19. Tisóczki Melinda – K1 Női Serdülő U16 15Km
19. Molnár Lajos – K1 Férfi Ifjúsági U18-U17 22Km
21. Jóvári Patrik – MK1 Férfi Kölyök U13 10Km
22. Anja Santic – K1 Női Kölyök U14 10Km
22. Nikolic Miona – MK1 Női Kölyök U13 10Km
22. Balogh Bálint-Molnár Imre – K2 Férfi Serdülő U15 15Km
22. Kovács Anna-Szőcs Petra – MK2 Női Gyermek U12 5Km
25. Molnár Bence – MK1 Férfi Gyermek U11 5Km
25. Ördög Vilmos – K1 Férfi Kölyök U14 10Km
26. Tamás Réka – MK1 Női Kölyök U13 10Km
26. Szabó Martin – K1 Férfi Serdülő U16 15Km
27. Takács Tamara – K1 Női Serdülő U16 15Km
33. Mucsi Bálint – MK1 Férfi Kölyök U13 10Km

1 Hozzászólás

  1. Horváth Kata szerint:

    Gratulálok!!! Nagyon szép eredmények, tisztelet érte elsősorban (ismét!) a KENUSOK-nak!!!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>