15 szegedi arany a Hanzók Örs Emlékversenyen

Nagyszerűen szerepeltek az NKM Szeged VE kajakosai és kenusai a Maty-éren rendezett NKM Kupa Hanzók Örs Emlékversenyen. A legtöbb számban hazai siker született. A klub tehetségei összesen 15 arany-, 10 ezüst- és 12 bronzérmet szereztek. A 15 éves fiúk számára kiírt emlékfutamot az NKM Szeged VE kajakosa, Dobronoky Zalán nyerte.

15 szegedi arany a Hanzók Örs Emlékversenyen

Az NKM Szeged VE eredményei:

1. DOBRONOKY ZALÁN - K1 Férfi Serdülő U15 4000 méter
1. CSÁNK ALEX-HACKLER LÁSZLÓ - PC2 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
1. CSOMOR BALÁZS-CSOMOR BENCE - MK2 Férfi GYermek U11-U12 2000 méter
1. MOLNÁR LUKÁCS - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
1. SÍK BALÁZS-VARGA VANDA - MK2 Vegyes Gyermek U10 2000 méter
1. BALLA DOMINIK-TÓTH KONRÁD - PC2 Vegyes Gyermek U10 2000 méter
1. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
1. GYÁNYI MILÁN - C1 Férfi Kölyök U14 4000 méter
1. MOLNÁR CSEPKE  - C1 Női Kölyök U14 4000 méter
1. KISS ÁGNES - C1 Női Serdülő U15 4000 méter
1. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Serdülő U15 4000 méter
1. OZSGYÁNI BENCE - K1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
1. SZALMA RÁDHA - K1 Női Serdülő U15 4000 méter
1. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
1. BAKOS ÁGNES-SZABÓ LEVENTE - K2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 méter
2. SOMOGYI MARCELL-HOMOLYA ZSOMBOR - K2 Férfi Kölyök U13-U14 4000 méter
2. TAKÓ TAMÁS-BALÁZS ZÉTÉNY - PC2 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter 
2. ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
2. LÁSZLÓ DÉNES-LIPPAI ÁRON - MK2 Férfi Gyermek U10 2000 méter
2. PÁLINKÁS PÉTER-NAGY NOEL - PC2 Vegyes Gyermek U10 2000 méter
2. KISS MARTIN VAJK  - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
2. TÖRÖK PÉTER - C1 Férfi Kölyök U14 4000 méter
2. VARGA NELLI -  C1 Női Kölyök U14 4000 méter
2. SZILÁGYI BALÁZS  - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
2. VÖRÖS SZONJA-PARAGI BOTOND  - K2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 méter
3. VERES ARTÚR PÉTER-KOCSIS-TÓTH BENEDEK-BALOG ÁRON-NAGYI VANESSZA - MK4 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
3. DOBÓ GERGELY-CSISZÁR LEVENTE  - PC2 Vegyes Gyermek U10 2000 méter
3. MISZLAI FRUZSINA-MARÓTHY HUBA - MK2 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
3. MOLNÁR ÁDÁM - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
3. FODOR NORBERT-HAJÓS ÁDÁM - K2 Férfi Kölyök U13-U14 4000 méter
3. DORNBACH DÁNIEL - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
3. CZESZNAK ATTILA  - C1 Férfi Kölyök U14 4000 méter
3. PARAGI PETRA  - C1 Női Kölyök U13 4000 méter
3. KISZELY PETRA  - C1 Női Serdülő U15 4000 méter
3. BARNA KRISTÓF - K1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
3. MOLNÁR DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
3. SZIKULA ÖRS  - K1 Férfi Serdülő U15 4000 méter
4. BARÁTH MILÁN-UGRIN GERGŐ-JUHÁSZ ANDRÁS-HORVÁTH-FOCK REGINA - MK4 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
4. HAVASS ZSOMBOR-KLEIN MARCELL - MK2 Férfi Gyermek U11-U12 2000 méter
4. CSERHÁTI GYULA-SZLOBONYI MÁTYÁS - MK2 Férfi Gyermek U10 2000 méter
4. MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR  - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
4. POZSGAI BULCSÚ  - C1 Férfi Kölyök U14 4000 méter
4. CSANKI IMRE - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
4. POZSÁR SZABOLCS-NYERGES CSENGE - K2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 méter
5. TÚRI ZOLTÁN-RADICS ROLAND - PC2 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
5. BARNA ZSOMBOR - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
5. FEHÉR LEVENTE  - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
5. KUPECZ KRISTÓF - K1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
5. PULJER PANNA  - K1 Női Serdülő U15 4000 méter
5. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
5. BAKOS NÓRA-HAJDÚ ANDRÁS - K2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 méter
6. CSÁNYI BERTALAN-PIGNICZKI NIMRÓD-STRANSZKI MIHÁLY-SADLER KAMILLA  - MK4 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
6. ÖRDÖGH FLÓRA -  MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
6. MOLNÁR TAMÁS CSANÁD  - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
6. FISCHER MÁRTON  - C1 Férfi Kölyök U14 4000 méter
6. BALOGH MÁTÉ - K1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
6. MEGYESI BOTOND - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
7. RETEK VIKTÓRIA-VERES ÁDÁM-FODOR LEVENTE-SZEKERES MARCELL  - MK4 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
7. BORBÉLY PATRIK  - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
7. DUNAI RAJMUND - K1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
7. KIS LEVENTE - C1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
7. MOLNÁR BENCE  - K1 Férfi Serdülő U15 4000 méter
8. MARANEC-DÓZSA ZÉTÉNY  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
8. BALOG ZSOMBOR  - C1 Férfi Kölyök U13 4000 méter
9. KIS MÁTÉ  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
9. ÁCS ZOLTÁN - K1 Férfi Serdülő U16 4000 méter
10. SZÁMFIRA LILI  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
11. SIKET RAJMOND  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
11. ZÖLDI ZOÉ-RÓTH BERTALAN - K2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 méter
12. FÜLÖP LEVENTE  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
13. NAGY LEVENTE  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter
13. BOZÓKI LILI-SIMON PÉTER - K2 Vegyes Kölyök U13-U14 2000 méter
15. VARGA BENCE  - MC1 Vegyes Gyermek U11-U12 2000 méter  


AZ NKM SZEGED VE U8-U9 EGYSÉGEI, AMELYEK SIKERESEN TELJESÍTETTÉK A VERSENYT

1. KÁSA ALÍZ-VIRÁG LAURA-KÉRI ANNA-VASTAG KOPPÁNY - TC4 Vegyes U8-U9 2000 méter
1. NÁDASDI CSANÁD-KÉRI ÁRON-BALLAI MÁTÉ-HALASI MÁTÉ  - TC4 Vegyes U8-U9 2000 méter
1. ZSÓLYOMI NÓRA-BARTA HANNA-ZSÓLYOMI SZONJA-BATTANCS NAGY BENCE  - TC4 Vegyes U8-U9 2000 méter
1. TÚRI ANNA
1. KELEMEN ZITA-PÁLKA ÁDÁM - MK2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter  
1. SADLER SIMON-VARGA ÁKOS - MK2 Férfi Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. KLEIN ÁDÁM-SADLER SEBESTYÉN - MK2 Férfi Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. LACZI ZALÁN (Algyő)-SZLOBONYI GELLÉRT  - MK2 Férfi Előkészítő U8-U9 2000 méter   
1. LACZI MÁTÉ-MOLNÁR CSOMA - PC2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. CSORDÁS KRISZTIÁN-MAMEDOV BENCE - PC2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. BEREZNAI ÁKOS-MÁGORI HUNOR -  PC2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. MOLNÁR PÉTER-KOVÁCS ZSOMBOR - PC2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. FERENCZI ÁRON-SZALÓKI BENEDEK - PC2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter
1. BURKUS GERGŐ-CSÁNK OLIVÉR - PC2 Vegyes Előkészítő U8-U9 2000 méter