25 arany, 21 ezüst, 15 bronz - taroltak az NKM Szeged VE tehetségei a vidékbajnokságon

Kiválóan szerepeltek az NKM Szeged VE versenyzői a Fadd-Domboriban rendezett kajak-kenu vidékbajnokságon. Az egyesület tehetségei 24 arany-, 21 ezüst- és 15 bronzérmet szereztek a háromnapos viadalon. A szegediek közül negyvenegyen lettek vidékbajnokok, Veres Dóra és Csanki Márk három-három számban is győzött!

25 arany, 21 ezüst, 15 bronz - taroltak az NKM Szeged VE tehetségei a vidékbajnokságon

Az NKM Szeged VE eredményei:

1. CSANKI MÁRK - C1 Férfi U15 2000 méter
1. CSANKI MÁRK - C1 Férfi U15 1000 méter
1. CSANKI MÁRK-PAPP LÁSZLÓ - C2 Férfi U16 1000 méter
1. JUHÁSZ LAURA-BOLDIZSÁR DALMA-VERES DÓRA-MUKUS DÓRA - K4 Női U15-U16 1000 méter
1. BAKOS ZSÓFIA-UJVÁRI VIKTÓRIA-VERES DÓRA - K1 Női U15-U16 3x200 méter
1. TAKÁCS GITTA-JUHÁSZ LAURA-VERES DÓRA-BABOS KINGA - K4 Női U15-U16 500 méter
1. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK - K2 Férfi U15 2000 méter
1. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK - K2 Férfi U15 500 méter 
1. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-BAGI MIKLÓS-MUKUS BALÁZS - K4 Férfi U13-U14 1000 méter
1. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-BAGI MIKLÓS-BARNA KRISTÓF - K4 Férfi U13-U14 2000 méter
1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi U14 1000 méter
1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi U14 2000 méter
1. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-BODÓCZKI MILÁN - C2 Férfi U15 2000 méter
1. GYÁNYI LEVENTE - C1 Férfi U14 2000 méter
1. SZABÓ LEVENTE - MK1 Férfi U12 2000 méter
1. CSÁNYI LEVENTE-FODOR NORBERT-HAJDU ANDRÁS-HÁRI-KOVÁCS DÉNES - MK4 Férfi U10-U11 2000 méter
1. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női U15-U16 2000 méter
1. BAKOS NÓRA-KELEMEN BLANKA - MK2 Női U10-U11 2000 méter
1. KISS ÁGNES - C1 Női U13-U14 2000 méter
1. MOLNÁR BENCE-DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM - K1 Férfi U13 3x200 méter
1. MOLNÁR CSEPKE-VARGA NELLI - PC2 Férfi U10-U12 2000 méter
1. KISZELY PETRA - C1 Női U13-U14 500 méter 
1. RÉVÉSZ PÉTER-TÓTH BÁLINT-KARDOS LEVENTE-INDRE SZABOLCS - K4 Férfi U15-U16 500 méter 
1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD - C2 Férfi U14 1000 méter
1. REDENCZKI SOMA - C1 Férfi U23 1000 méter

2. GYÁNYI LEVENTE - C1 Férfi U14 1000 méter
2. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-BODÓCZKI MILÁN - C2 Férfi U15 1000 méter
2. TUBAK ZÉTÉNY-SZARKA KRISZTIÁN - C2 Férfi U14 1000 méter
2. UJVÁRI VIKTÓRIA-CSÚRI NIKOLETTA-VÁNYI VIVIEN-BABOS KINGA - K4 Női U15-U16 1000 méter
2. PAP MÁTÉ-INDRE SZABOLCS-JÓVÁRI PATRIK - K1 Férfi U15-U16 3x200 méter
2. JUHÁSZ LAURA-CSÚRI NIKOLETTA-VÁNYI VIVIEN - K1 Női U15-U16 3x200 méter
2. PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA-TÖLGYES KIRA - K1 Női U13 3x200 méter
2. BALOG ÁRON-CSOMOR BALÁZS-KOCSIS-TÓTH BENEDEK-VERES ARTUR - MK1 Férfi U10-U11 4x300 méter
2. HÁZI ÁBEL-POZSÁR SZABOLCS-HORVÁTH-FOCK ERIK-SZABÓ LEVENTE - MK1 Férfi U12 4x300 méter
2. BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE-VÖRÖS SZONJA-BOZÓKI LILI - MK1 Női U12 4x300 méter
2. BAKOS NÓRA-KELEMEN BLANKA-PARAGI BOTOND-SIMON PÉTER - MK1 Vegyes U10-U11 4x300 méter
2. UJVÁRI VIKTÓRIA-BOLDIZSÁR DALMA-VÁNYI VIVIEN-MUKUS DÓRA - K4 Női U15-U16 500 méter
2. KISZELY ZSÓFIA - C1 Női U17-U18 500 méter
2. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női U15-U16 500 méter 
2. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női U15-U16 200 méter 
2. KISZELY PETRA - C1 Női U13-U14 2000 méter
2. VÁNYI VIVIEN-MUKUS DÓRA - K2 Női U15 2000 méter
2. PAPP LÁSZLÓ - C1 Férfi U15 2000 méter
2. SZIKULA ÖRS-DOBRONOKY ZALÁN - K2 Férfi U13 2000 méter
2. VÖRÖS SZONJA - MK1 Női U11 2000 méter
2. CSOMOR BALÁZS - MK1 Férfi U10 2000 méter
3. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK - K2 Férfi U15 1000 méter
3. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND - C2 Férfi U14 1000 méter
3. ÖRDÖGH FLÓRA-ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA - PC2 Férfi U10-U12 2000 méter
3. GYÁNYI MILÁN - MC1 Férfi U10-U12 2000 méter
3. UJVÁRI VIKTÓRIA-BABOS KINGA - K2 Női U15 2000 méter
3. MOLNÁR BENCE-PÉTER KOLOS - K2 Férfi U13 2000 méter
3. PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA - K2 Női U13 2000 méter
3. HORVÁTH-FOCK ERIK - MK1 Férfi U12 2000 méter
3. PARAGI BOTOND-SIMON PÉTER - MK2 Férfi U10-U11 2000 méter
3. BOLDIZSÁR DALMA-BABOS KINGA-MUKUS DÓRA - K1 Női U15-U16 3x200 méter
3. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-KUPECZ KRISTÓF - K1 Férfi U14 3x200 méter
3. OZSGYÁNI BENCE-BAGI MIKLÓS-BARNA KRISTÓF - K1 Férfi U14 3x200 méter
3. REDENCZKI SOMA - C1 Férfi 500 méter 
3. SCHERER RICHÁRD - C1 Férfi U17-U18 500 méter 
3. KISZELY ZSÓFIA - C1 Női U17-U18 200 méter

4. PAPP LÁSZLÓ - C1 Férfi U15 1000 méter
4. MOLNÁR DÁNIEL-SLÉBER PATRIK - C2 Férfi U14 1000 méter
4. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi U13 2000 méter
4. MUKUS BALÁZS - K1 Férfi U13 2000 méter
4. JUHÁSZ LAURA-BOLDIZSÁR DALMA - K2 Női U15 2000 méter
4. BABOS ÁDÁM-LAKATOS PÁL-SZENTI ANDRÁS-VÍZHÚZÓ ZÍLIÓ - MK4 Férfi U13 2000 méter
4. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi U14 2000 méter
4. BALOG ZSOMBOR-POZSGAI BULCSÚ - PC2 Férfi U10-U12 2000 méter
4. BALOG ÁRON - MK1 Férfi U10 2000 méter
4. CSOMOR BENCE-KOCSIK NOÉ-MÜLLER FERENC-UGRIN GERGŐ - MK1 Férfi U10-U11 4x300 méter
4. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi U15 500 méter 
5. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi U14 1000 méter
5. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi U15 1000 méter
5. SCHERER RICHÁRD - C1 Férfi U17-U18 1000 méter
5. BARNA KRISTÓF-TÖRÖK LÁSZLÓ - K2 Férfi U14 1000 méter
5. BORBÉLY PATRIK-CSÁTI MÓRIC - PC2 Férfi U10-U12 2000 méter
5. MEGYESI BOTOND - C1 Férfi U14 2000 méter
5. TUBAK ZÉTÉNY - C1 Férfi U13 2000 méter
5. SZABÓ KRISZTIÁN - C1 Férfi U17-U18 500 méter
6. TÓTH BÁLINT - K1 Férfi U16 1000 méter
6. BODÓCZKI MILÁN - C1 Férfi U15 1000 méter
6. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi U14 2000 méter
6. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi U15 2000 méter
6. SZETEI ZOLTÁN-TÖRÖK LÁSZLÓ - K2 Férfi U14 2000 méter
6. BABOS ÁDÁM-SZENTI ANDRÁS-VÍZHÚZÓ ZÍLIÓ - MK1 Férfi U13 3x200 méter
6. TÓTH BÁLINT - K1 Férfi U16 500 méter 
6. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női U15-U16 500 méter 
6. KARDOS LEVENTE - K1 Férfi U16 200 méter 
7. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi U14 1000 méter
7. ZS. SOMLÓ DÁNIEL - C1 Férfi U15 1000 méter
7. SZABÓ KRISZTIÁN - C1 Férfi U17-U18 1000 méter
7. ZS. SOMLÓ DÁNIEL - C1 Férfi U15 2000 méter
7. GÁL ÁDÁM - K1 Férfi U13 2000 méter
7. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női U15-U16 2000 méter
7. KARDOS LEVENTE - K1 Férfi U16 500 méter 
7. LEHŐCZ ÁDÁM - C1 Férfi U17-U18 500 méter
8. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi U14 1000 méter
8. MÜLLER FERENC - MK1 Férfi U10 2000 méter
8. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi U14 2000 méter
8. CSÚRI NIKOLETT - K1 Női U14 2000 méter
8. BOGNÁR ZSOMBOR-CSERNUS-LUKÁCS DOMINIK-SOMOGYI MARCELL-PINTÉR PÉTER - MK4 Férfi U12 2000 méter
8. BAKOS ÁGNES - MK1 Női U12 2000 méter
8. NYERGES CSENGE - MK1 Női U12 2000 méter
8. TAKÁCS GITTA - K1 Női U16 500 méter 
9. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női U15-U16 200 méter
9. CSANKI IMRE - C1 Férfi U14 1000 méter
9. PARAGI PETRA - MC1 Férfi U10-U12 2000 méter
9. KOCSIK MAYA-NÓGRÁDI MINNA - MK2 Női U12 2000 méter
9. CSOMOR BENCE-KOCSIK NOÉ - MK2 Férfi U10-U11 2000 méter
10. MUCSI NIMRÓD-TÓTH BORMISSZA - MK2 Férfi U10-U11 2000 méter
10. HÁZI ÁBEL-POZSÁR SZABOLCS - MK2 Férfi U12 2000 méter
10. CSANKI IMRE - C1 Férfi U14 2000 méter
10. TÓTH BUDA - MK1 Férfi U10 2000 méter
10. DORNBACH DÁNIEL - MC1 Férfi U10-U12 2000 méter
11. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY - MC1 Férfi U10-U12 2000 méter
11. MOLNÁR DÁNIEL - C1 Férfi U14 2000 méter
12. VERES ARTUR - MK1 Férfi U10 2000 méter
13. KOCSIS-TÓTH BENEDEK - MK1 Férfi U10 2000 méter
14. RÓTH BERTALAN - MK1 Férfi U11 2000 méter
16. TÖLGYES KIRA - K1 Női U13 2000 méter
18. BOZÓKI LILI - MK1 Női U12 2000 méter
18. BODÓ BRÚNÓ - MC1 Férfi U10-U12 2000 méter
19. BAKOS ZSÓFIA - K1 Női U14 2000 méter
20. INDRE SZABOLCS - K1 Férfi U15 2000 méter
20. UGRIN GERGŐ - MK1 Férfi U10 2000 méter
21. SZOKOLAI MIRA - MK1 Női U11 2000 méter
23. PAPP MÁTÉ - MK1 Férfi U10 2000 méter
24. VINCZE ZSOMBOR - K1 Férfi U15 2000 méter