A MOB-székházban díjazták a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesületet

Pénteken a fővárosban átvehette a "hónap műhelye" díjat a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület. Klubunk csehországi Olimpiai Reménységek Versenyén nyújtott kiemelkedő teljesítményével érdemelte ki a Magyar Olimpiai Bizottság, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu közös elismerését.

A MOB-székházban díjazták a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesületet

Az ünnepségén klubunk tehetségei is részt vettek: Zombori Dominik, Kocsis Ádám, Nagy Bianka, Csorba Zsófia, Szabó Tétény, Papp László és Csanki Márk is személyesen lehetett ott a MOB székházban, az ORV-n ugyancsak remekül szerepelt Molnár Csenge és Paragi Bence nem tudott a többiekkel tartani. A DÉMÁSZ Szeged VE  tehetségei szeptemberben tíz arany- és négy ezüstérmet nyertek a Raciceben rendezett versenyen.