Csanki Márk duplázott – 13 szegedi lett magyar bajnok

11 arany-, 7 ezüst- és 2 bronzérmet szereztek az NKM Szeged VE versenyzői a Győrben rendezett maraton kajak-kenu magyar bajnokságon. Csanki Márk duplázott a hétvégén, hiszen az U15-ös mezőnyben egyesben és Papp Lászlóval párosban is nyert, ezzel ő lett a legeredményesebb szegedi az ob-n. Az NKM csapatából összesen tizenhárman lettek magyar bajnokok.

Csanki Márk duplázott – 13 szegedi lett magyar bajnok


Az NKM Szeged VE eredményei:

1. ZOMBORI DOMINIK - C1 Férfi Ifjúsági U18-U17 18 km
1. CSORBA ZSÓFIA - C1 Női Ifjúsági U17-U18 11 km
1. CSANKI MÁRK - C1 Férfi Serdülő U15 15 km
1. GYÁNYI LEVENTE - C1 Férfi Kölyök U14 10 km
1. MOLNÁR CSEPKE-VARGA NELLI - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
1. KISS ÁGNES - C1 Női Kölyök U13-U14 5 km
1. SUBA RÓBERT - K1 Férfi A 5 km
1. RESCSIK CSABA - K1 Férfi Serdülő TA 5 km (a felnőtt mezőnyben 2.)
1. VARGA KATALIN - K1 Női TA 5km
1. CSANKI MÁRK-PAPP LÁSZLÓ - C2 Férfi Serdülő U15 15 km
1. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND - C2 Férfi Kölyök U14 10 km
2. KISZELY PETRA - C1 Női Kölyök U13-U14 5 km
2. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Kölyök U14 10 km
2. SUBA RÓBERT - V1 Férfi TA 5 km
2. HÁZI ÁBEL-HORVÁTH-FOCK TAMÁS-SZABÓ LEVENTE-SIMON PÉTER - MK4 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
2. BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE - MK2 Női Gyermek U12 5 km
2. BAKOS NÓRA-KELEMEN BLANKA - MK2 Női Gyermek U11 5 km
2. VÖRÖS SZONJA - MK1 Női Gyermek U11 5 km
3. PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA - K2 Női Kölyök U13 10 km
3. VARGA KATALIN - V1 Női LTA 5 km

4. KISZELY ZSÓFIA - C1 Női Ifjúsági U17-U18 11 km
4. PAPP LÁSZLÓ - C1 Férfi Serdülő U15 15 km
4. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Kölyök U14 10 km
4. GYÁNYI MILÁN - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
4. MUKUS BALÁZS - K1 Férfi Kölyök U13 10 km
4. KOCSIS ÁDÁM-ZOMBORI DOMINIK - C2 Férfi Ifjúsági U18-U17 18 km
4. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK - K2 Férfi Serdülő U15 15 km 
4. VERES DÓRA-MUKUS DÓRA - K2 Női Serdülő U15 15 km
4. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-BODÓCZKI MILÁN - C2 Férfi Serdülő U15 15 km
4. CSOMOR BALÁZS - MK1 Férfi Gyermek U10 5 km
5. PAP MÁTÉ - K1 Férfi Serdülő U15 15 km
5. KARNOK MARCELL - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 22 km
5. TAKÁCS GITTA - K1 Női Serdülő U16 15 km 
5. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND - K2 Férfi Kölyök U14 10 km
5. BALOGH ÁRON - MK1 Férfi Gyermek U10 5 km
6. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Serdülő U15 15 km
6. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női Serdülő U16-U15 10 km
6. BODÓ BRÚNÓ-MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
6. TUBAK ZÉTÉNY - C1 Férfi Kölyök U13 10 km 
6. JUHÁSZ LAURA-BOLDIZSÁR DALMA - K2 Női Serdülő U15 15 km
6. KOCSIK MAJA-SZOKOLAI MIRA-NÓGRÁDI MINNA-BOZÓKI LILI - MK4 Női Gyermek U10-U12. 5 km 
7. MUKUS DÓRA - K1 Női Serdülő U15 15 km
7. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi Kölyök U14 10 km
7. PARAGI PETRA - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
7. MOLNÁR BENCE-PÉTER KOLOS - K2 Férfi Kölyök U13 10 km
7. PARAGI BENCE-SZABÓ TÉTÉNY - C2 Férfi Ifjúsági U18-U17 18 km
8. ÖRDÖGH FLÓRA-ZS.SOMLÓ ZSUZSANNA - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
8. BAGI MIKLÓS-BARNA KRISTÓF - K2 Férfi Kölyök U14 10 km
9. SCHERER RICHÁRD - C1 Férfi Ifjúsági U18-U17 18 km
9. UJVÁRI VIKTÓRIA - K1 Női Serdülő U15 15 km
9. UJVÁRI VIKTÓRIA-VERES RÉKA - K2 Női Serdülő U15 15 km
9. MÜLLER FERENC - MK1 Férfi Gyermek U10 5 km
10. VÁNYI VIVIEN - K1 Női Serdülő U15 15 km Final II.
10. JUHÁSZ LAURA - K1 Női Serdülő U15 15 km Final I.
10. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi Kölyök U14 10 km
10. KÁVÁSSY MILÁN-POZSGAI BULCSÚ - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
10. PARAGI BOTOND-RÓTH BERTALAN - MK2 Férfi Gyermek U11 5 km
11. UGRIN GERGŐ - MK1 Férfi Gyermek U10 5 km
11. MOLNÁR DÁNIEL - C1 Férfi Kölyök U14 10 km
11. TÖRÖK PÉTER-FEHÉR LEVENTE - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
12. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Serdülő U16-U15 10 km
12. SZABÓ KRISZTIÁN - C1 Férfi Ifjúsági U18-U17 18 km
13. DORNBACH DÁNIEL - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
13. VERES DÓRA - K1 Női Serdülő U15 15 km Final I.
13. BORBÉLY PATRIK-CSÁTI MÓRIC - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
14. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
14. VERES RÉKA - K1 Női Serdülő U15 15 km Final II.
14. SZIKULA ŐRS-DOBRONOKY ZALÁN - K2 Férfi Kölyök U13 10 km
14. SZABÓ MARTIN - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 22 km
15. INDRE SZABOLCS - K1 Férfi Serdülő U15 15 km Final II.
15. BODÓCZKI MILÁN - C1 Férfi Serdülő U15 15 km
15. CSÚRI NIKOLETTA - K1 Női Kölyök U14 10 km 
15. TÓTH BUDA - MK1 Férfi Gyermek U10 5 km
16. BALOG ZSOMBOR-MARÓTI BENCE - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 5 km
17. VERBŐCZI ESZTER - K1 Női Ifjúsági U18-U17 18 km 
18. DUNAI TIBOR - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 22 km
18. SZÉNÁSI KRISTÓF - C1 Férfi Kölyök U13 10 km 
18. BALOGH BÁLINT - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 22 km
19. ÁROK DOROTTYA - K1 Női Ifjúsági U18-U17 18 km 
19. RÉVÉSZ PÉTER - K1 Férfi Serdülő U16 15 km
20. TÓTH BÁLINT - K1 Férfi Serdülő U16 15 km
20. VARGA SÁRA - K1 Női Ifjúsági U18-U17 18 km 
22. CSOMOR BENCE-KOCSIK NOÉ - MK2 Férfi Gyermek U11 5 km
23. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U15 15 km
23. POZSÁR SZABOLCS - MK1 Férfi Gyermek U12 5 km
25. KOCSIS-TÓTH BENEDEK-VERES ARTÚR - MK2 Férfi Gyermek U11 5 km
26. CSÁNYI LEVENTE-FODOR NORBERT - MK2 Férfi Gyermek U11 5 km
33. CSERNUS-LUKÁCS DOMINIK - MK1 Férfi Gyermek U12 5 km
34. BOGNÁR ZSOMBOR - MK1 Férfi Gyermek U12 5 km