CSODÁLATOS SZEREPLÉS - 15 arany, 15 ezüst, 11 bronz

Az elmúlt időszak egyik legjobb eredményét érték el az NKM Szeged VE kajakosai és kenusai a Szolnokon rendezett serdülő, ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon! A klub tehetségei 15 arany-, 15 ezüst- és 11 bronzérmet szereztek az ob-n, valamint több értékes helyezést értek el. A magyar bajnokság egyik legeredményesebb versenyzője Zombori Dominik volt, aki négy számban is győzött!

CSODÁLATOS SZEREPLÉS - 15 arany, 15 ezüst, 11 bronz

Az NKM Szeged VE ob  eredményei:

1. ZOMBORI DOMINIK – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 méter
1. CSORBA ZSÓFIA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 méter
1. TAKÁCS GITTA-JUHÁSZ LAURA-VERES DÓRA-VÁNYI VIVIEN – K4 Női Serdülő U15-U16 500 méter
1. CSANKI MÁRK – C1 Férfi U15 2000+200 méter (2000 méter)
1. ZOMBORI DOMINIK – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200 méter
1. CSORBA ZSÓFIA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 200 méter
1. CSANKI MÁRK – C1 Férfi Serdülő U15 1000 méter
1. KOCSIS ÁDÁM-ZOMBORI DOMINIK – C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 méter
1. PAP MÁTÉ-INDRE SZABOLCS-JÓVÁRI PATRIK-Tomatás Péter (SZTIHE) – K4 Férfi Serdülő U15-U16 1000 méter
1. ZOMBORI DOMINIK – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 méter
1. RÉVÉSZ PÉTER-TÓTH BÁLINT-KARDOS LEVENTE – K1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200 méter
1. CSANKI MÁRK-SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-PAPP LÁSZLÓ – C1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200 méter
1. VERBŐCZI ESZTER-VARGA SÁRA-ÁROK DOROTTYA – K1 Női Ifjúsági U17-U18 3x200 méter
1. RÉVÉSZ PÉTER-TÓTH BÁLINT-KARDOS LEVENTE –INDRE SZABOLCS – K4 Férfi Serdülő U15-U16 2000 méter
1. PAPP LÁSZLÓ – C1 Férfi Serdülő U15 2000 méter
2. KOCSIS ÁDÁM  – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 méter
2. PARAGI BENCE-SZABÓ TÉTÉNY – C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 méter
2. CSORBA ZSÓFIA-KÁLMÁN BRENDA – C2 Női Ifjúsági U17-U18 500 méter
2. TÓTH BÁLINT-KARDOS LEVENTE – K2 Férfi Serdülő U16 500 méter
2. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK – K2 Férfi Serdülő U15 500 méter
2. KISS ÁGNES-KISZELY PETRA-Matkovics Lili-Szkárosi Laura (mindkettő KSI) – C4 Férfi Serdülő U15-U16 500 méter
2. CSANKI MÁRK-PAPP LÁSZLÓ – C2 Férfi Serdülő U16 1000 méter
2. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF-Keller Gergő-Sztricskó Zoltán (utóbbi kettő Szarvas) – K4 Férfi Serdülő U15-U16 1000 méter
2. CSÚRI NIKOLETTA-VERES DÓRA-VÁNYI VIVIEN-MUKUS DÓRA – K4 Női Serdülő U15-U16 1000 méter
2. MISKOLCZY FRUZSINA-Kaszás Klaudia (MTK) – C2 Női U23 200 méter
2. CSANKI MÁRK – C1 Férfi U15 2000+200 méter (200 méter) 
2. BALOGH BÁLINT-SZABÓ MARTIN-KARNOK MARCELL – K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 3x200 méter
2. TAKÁCS GITTA-UJVÁRI VIKTÓRIA-VERES DÓRA – K1 Női Serdülő U15-U16 3x200 méter
2. SZABÓ KRISZTIÁN-SCHERER RICHÁRD-LEHŐCZ ÁDÁM – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 3x200 méter
2. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK – K2 Férfi Serdülő U15 2000 méter
3. KOCSIS ÁDÁM – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 méter
3. PAPP LÁSZLÓ – C1 Férfi Serdülő U15 1000 méter
3. MISKOLCZY FRUZSINA-Kaszás Klaudia (MTK) – C2 Női U23 500 méter
3. BALOGH BÁLINT-SZABÓ MARTIN-KARNOK MARCELL-RÉVÉSZ PÉTER – K4 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 méter
3. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U15 500 méter
3. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-BODÓCZKI MILÁN – C2 Férfi Serdülő U15 500 méter
3. BALOGH PATRIK-KÓKITY RICHÁRD-WIEGAND ARNOLD-FLACH ROLAND – C4 Férfi Serdülő U15-U16 500 méter
3. JUHÁSZ LAURA-VÁNYI VIVIEN-MUKUS DÓRA – K1 Női Serdülő U15-U16 3x200 méter
3. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-BODÓCZKI MILÁN – C2 Férfi Serdülő U15 2000 méter
3. CSORBA ZSÓFIA – C1 Női Serdülő U15-U16 2000 méter
3. PARAGI BENCE-SZABÓ TÉTÉNY – C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 4000 méter
4. VERBŐCZI ESZTER-ÁROK DOROTTYA – K2 Női Ifjúsági U17-U18 500 méter
4. UJVÁRI VIKTÓRIA-BOLDIZSÁR DALMA-BABOS KINGA-MUKUS DÓRA –K4 Női Serdülő U15-U16 500 méter
4. ÁROK DOROTTYA – K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 méter
4. VERBŐCZI ESZTER-ÁROK DOROTTYA – K2 Női Ifjúsági U17-U18 1000 méter
4. PARAGI BENCE-SZABÓ TÉTÉNY – C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 méter
4. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL-BODÓCZKI MILÁN – C2 Férfi Serdülő U15 1000 méter
4. BALOGH BÁLINT-SZABÓ MARTIN-KARNOK MARCELL-RÉVÉSZ PÉTER – K4 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 méter
4. BALOGH PATRIK-KÓKITY RICHÁRD-WIEGAND ARNOLD-FLACH ROLAND – C4 Férfi Serdülő U15-U16 1000 méter
4. VERES DÓRA-MUKUS DÓRA – K2 Női Serdülő U15 2000 méter
4. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U15 2000 méter
4. BOLDIZSÁR DALMA-VERES RÉKA-BABOS KINGA – K1 Női Serdülő U15-U16 3x200 méter
4. ZS. SOMLÓ DÁNIEL-VUGERNICSEK TAMÁS-BODÓCZKI MILÁN – C1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200 méter 
5. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA-BOLDIZSÁR DALMA-BABOS KINGA – K4 Női Serdülő U15-U16 1000 méter
5. VUGERNICSEK TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U15 1000 méter
5. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – C1 Férfi U15 2000+200 méter (2000 méter)
5. KÁLMÁN BRENDA – C1 Női Serdülő U15-U16 200 méter
5. PAP MÁTÉ-INDRE SZABOLCS-JÓVÁRI PATRIK – K1 Férfi Serdülő U15-U16 3x200 méter
6. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF-Tomatás Péter-Fülöp Levente (mindkettő SZTIHE) – K4 Férfi Serdülő U15-U16 2000 méter
6. WIEGAND ARNOLD-FLACH ROLAND – C2 Férfi Serdülő U15 2000 méter
6. PARAGI BENCE  – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 méter
6. KISZELY ZSÓFIA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 méter
 6. SZABÓ KRISZTIÁN-REDENCZKI SOMA – C2 Férfi U23 500 méter
6. KÁLMÁN BRENDA – C1 Női Serdülő U15-U16 500 méter
6. KOCSIS ÁDÁM – C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200 méter
6. MISKOLCZY FRUZSINA – C1 Női U23 200 méter
6. VERBŐCZI ESZTER – K1 Női Ifjúsági U17-U18 200 méter
7. ZS. SOMLÓ TAMÁS – C1 Férfi Serdülő U15 1000 méter
7. MISKOLCZY FRUZSINA – C1 Női U23 500 méter
7. KISZELY ZSÓFIA-SZABÓ ANNABELLA – C2 Női Ifjúsági U17-U18 500 méter
7. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – C1 Férfi Serdülő U15 500 méter
7. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – C1 Férfi U15 2000+200 méter (200 méter)
7. POSZTÓS PATRIK – C1 Férfi U23 200 méter
7. KISZELY ZSÓFIA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 200 méter
8. SZENDY MÁRK – K1 Férfi U23 500 méter
8. SZABÓ ANNABELLA – C1 Női Serdülő U15-U16 500 méter
8. BALOGH PATRIK-KÓKITY RICHÁRD – C2 Férfi Serdülő U15 2000 méter
8. KÁLMÁN BRENDA – C1 Női Serdülő U15-U16 2000 méter
9. JUHÁSZ LAURA-BOLDIZSÁR DALMA – K2 Női Serdülő U15 2000 méter
9. POSZTÓS PATRIK – C1 Férfi U23 500 méter
9. SZABÓ KRISZTIÁN-REDENCZKI SOMA – C2 Férfi U23 1000 méter
9. SZENDY MÁRK – K1 Férfi U23 1000 méter
10. REDENCZKI SOMA – C1 Férfi U23 400 méter
11. TAKÁCS GITTA – K1 Női Serdülő U16 2000 méter
11. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-BAGI MIKLÓS-BARNA KRISTÓF – K4 Férfi Serdülő U15-U16 2000 méter
11. VERES RÉKA-BABOS KINGA  – K2 Női Serdülő U15 2000 méter
13. SZABÓ ANNABELLA – C1 Női Serdülő U15-U16 2000 méter
14. VINCZE ZSOMBOR – K1 Férfi Serdülő U15 2000 méter