Kiss Ágnes és Molnár Csanád is duplázott a maraton ob-n

7 arany-, 6 ezüst- és 8 bronzérmet szereztek az NKM Szeged VE serdülő, kölyök és gyermek versenyzői a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon. A fiatalok közül Kiss Ágnes és Molnár Csanád is duplázott, az egyes mellett párosban is aranyérmet nyertek. Előbbi Kiszely Petrával, utóbbi Gyányi Leventével lett első C2-ben. Az NKM Szeged VE tehetségei közül Szabó Levente, Gyányi Milán és Zs. Somló Zsuzsanna is egyesben győzött a korosztályában.

Kiss Ágnes és Molnár Csanád is duplázott a maraton ob-n

Az NKM Szeged VE maraton magyar bajnoki eredményei:

1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD - C2 Férfi Serdülő U16 15 km
1. SZABÓ LEVENTE - K1 Férfi Kölyök U14 10 km
1. KISS ÁGNES - C1 Női Serdülő U15-U16 10 km
1. GYÁNYI MILÁN - C1 Férfi Kölyök U13 10 km
1. ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA - MC1 Női Gyermek U10-U12 5 km
1. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U16 15 km
1. KISZELY PETRA-KISS ÁGNES - C2 Női Serdülő U15-U16 10 km  
2. BRÚNYAI KORNÉL - K1 Férfi Kölyök U14 10 km
2. SZARKA KRISZTIÁN-SZILÁGYI BALÁZS - C2 Férfi Serdülő U16 15 km
2. PARAGI PETRA - C1 Női Kölyök U13-U14 5 km
2. KIS MÁTÉ-MOLNÁR ÁDÁM - PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km
2. MOLNÁR LUKÁCS IVO - MC1 Férfi Gyermek U10-U11 5 km
2. ÖRDÖGH FLÓRA - MC1 Női Gyermek U10-U12 5 km  
3. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U16 15 km
3. SIMON PÉTER-HAJDÚ ANDRÁS - K2 Férfi Kölyök U13 10 km
3. VARGA NELLI - C1 Női Kölyök U13-U14 5 km
3. GYÁNYI LEVENTE - C1 Férfi Serdülő U16 15 km
3. BARNA DÁVID-SIKET RAJMOND - PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km
3. MARANEC-DÓZSA ZÉTÉNY - MC1 Férfi Gyermek U10-U11 5 km
3. KÓMÁR ÁRON-PAULIK MARCELL-PAPP ENDRE-BALÁZS ZÉTÉNY - TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km
3. KLEIN MARCELL-HAVASS ZSOMBOR - MK2 Férfi Gyermek U11 5 km  
4. DOBRONOKY ZALÁN - K1 Férfi Serdülő U15 15 km
4. DORNBACH DÁNIEL-MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR - PC2 Vegyes Kölyök U13 10 km
4. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi Serdülő U16 15 km
5. MOLNÁR DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16 15 km
5. POZSGAI BULCSÚ-TÖRÖK PÉTER - C2 Vegyes Kölyök U14 10 km
5. MARÓTHY HUBA-UGRIN GERGŐ-VERES ARTÚR-BARÁTH MILÁN - MK4 Férfi Gyermek U10-U12 5 km  
5. FÜLÖP LEVENTE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U16 15 km
5. SZIKULA ÖRS - K1 Férfi Serdülő U15 15 km
5. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND - C2 Férfi Serdülő U16 15 km
5. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY - C1 Férfi Kölyök U13 10 km
6. FÜLÖP LEVENTE - K1 Férfi Serdülő U16 15 km
6. KELEMEN BLANKA - K1 Női Kölyök U13 10 km
6. BALOG ÁRON-KOCSIS-TÓTH BENEDEK - MK2 Férfi Gyermek U12 5 km
6. CSOMOR BALÁZS - MK1 Férfi Gyermek U12 5 km
6. RETEK VIKTÓRIA-VARGA VANDA - MK2 Női Gyermek U11 5 km
7. CSOMOR BENCE - MK1 Férfi Gyermek U12 5 km
7. NAGYI VANESSZA-SADLER KAMILLA - MK2 Női Gyermek U11 5 km  
7. NYERGES CSENGE - K1 Női Kölyök U14 10 km
8. BAKOS NÓRA-ZÖLDI ZOÉ - K2 Női Kölyök U13 10 km
9. FEHÉR LEVENTE-MOLNÁR TAMÁS - PC2 Vegyes Kölyök U13 10 km
9. KISS MARTIN - C1 Férfi Kölyök U13 10 km
9. KOVÁCS OLIVÉR-VARGA BENCE - PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km
10. CSANKI IMRE - C1 Férfi Serdülő U16 15 km
10. CSÁNYI BERTALAN-STRANSZKI MIHÁLY-JUHÁSZ ANDRÁS-FODOR LEVENTE - MK4 Férfi Gyermek U10-U12 5 km  
10. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND - K2 Férfi Serdülő U16 15 km
11. BALLA DOMINIK-TÓTH KONRÁD - PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km  
12. BALOG ZSOMBOR-OLÁH MÁTÉ - PC2 Vegyes Kölyök U13 10 km
13. NAGY LEVENTE-FÜLÖP LEVENTE - PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km
14. DOBÓ GERGELY-NAGY NOEL - PC2 Vegyes Gyermek U10-U12 5 km  
14. HORVÁTH-FOCK ERIK - K1 Férfi Kölyök U14 10 km
14. HOMOLYA ZSOMBOR - K1 Férfi Kölyök U14 10 km
15. SZIKULA ÖRS-DOBRONOKY ZALÁN - K2 Férfi Serdülő U15 15 km
15. BALOGH MÁTÉ - K1 Férfi Serdülő U16 15 km
15. OZSGYÁNI BENCE - K1 Férfi Serdülő U16 15 km  
17. SÍK BALÁZS-PIGNICZKI NIMRÓD - MK2 Férfi Gyermek U11 5 km
18. HORVÁTH-FOCK REGINA - MK1 Női Gyermek U11 5 km
18. MOLNÁR BENCE - K1 Férfi Serdülő U15 15 km
18. CZESZNAK ATTILA - C1 Férfi Kölyök U14 10 km
19. BOZÓKI LILI - K1 Női Kölyök U14 10 km
21. POZSÁR SZABOLCS - K1 Férfi Kölyök U14 10 km
24. DUNAI RAJMUND - K1 Férfi Serdülő U16 15 km
27. MÜLLER FERENC-SZABADKAI FERENC - MK2 Férfi Gyermek U12 5 km