Kiss Ágnes és Molnár Csanád volt a legeredményesebb

Kereken 50 érmet szereztek az NKM Szeged VE versenyzői a Szolnokon rendezett serdülő, ifjúsági és U23-as kajak-kenu magyar bajnokságon. A klub tehetségei összesen 15 arany-, 24 ezüst- és 11 bronzérmet nyertek.

Kiss Ágnes és Molnár Csanád volt a legeredményesebb

A szegediek közül lányoknál Kiss Ágnes volt a legeredményesebb, Kása Péter és Kása Ferenc tanítványa négy számban is magyar bajnok lett. A fiúknál Molnár Csanád és Gyányi Levente is három-három aranyérmet gyűjtött, de Csanád még egy ezüstérmet is szerzett.

Az NKM Szeged VE eredményei:

1. KISS ÁGNES - C1 Női Serdülő U15 200 méter 
1. KISS ÁGNES - C1 Női Serdülő U15 500 méter
1. KISS ÁGNES - C1 Női Serdülő U15-U16 2000 méter Döntő I.
1. KISS ÁGNES-KISZELY PETRA - C2 Női Serdülő U15-U16 500 méter
1. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U16 2000 méter Döntő I.
1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD – C2 Férfi Serdülő U16 1000 méter
1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD - C2 Férfi Serdülő U16 500 méter
1. GYÁNYI LEVENTE-SZILÁGYI BALÁZS - C2 Férfi Serdülő U16 2000 méter Döntő I.
1. DOBRONOKY ZALÁN - K1 Férfi Serdülő U15 200 méter
1. Slihoczki Ádám (Dunaferr)-KOCSIS ÁDÁM – C2 Férfi U23 1000 méter
1. TÓTH BÁLINT-INDRE SZABOLCS-MOLNÁR BENCE - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 3x200méter váltó Döntő II.
1. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND-VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Vegyes Ifjúsági U17-U183x200 méter váltó Döntő I.
1. UJVÁRI VIKTÓRIA-VERES DÓRA-JUHÁSZ LAURA - K1 Női Ifjúsági U17-U18 3x200méter váltó Döntő I.
1. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL-SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Serdülő U15-U16 3X200 méter váltó Döntő I.
1. KARDOS LEVENTE-FÜLÖP LEVENTE-INDRE SZABOLCS-TÓTH BÁLINT - K4 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 méter

2. DUNAI RAJMUND-BALOGH MÁTÉ-SZIKULA ÖRS - K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3X200méter váltó Döntő I.
2. LACZÓ DÁNIEL – C1 Férfi U23 4000 méter
2. PAPP LÁSZLÓ - C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 4000 méter Döntő I.
2. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Ifjúsági U18 4000 méter Döntő I.
2. DOBRONOKY ZALÁN - K1 Férfi Serdülő U15 2000 méter Döntő I.
2. OZSGYÁNI BENCE - K1 Férfi Serdülő U16 500 méter
2. KÁLMÁN BRENDA-Erős Kinga (Borsodi Örökmozgó) - C2 Női Ifjúsági U18 500 méter
2. KISZELY PETRA - C1 Női Serdülő U15 500 méter
2. Slihoczki Ádám (Dunaferr)-KOCSIS ÁDÁM - C2 Férfi U23 500 méter
2. MOLNÁR CSENGE-Molnár Rebeka (MTK) - C2 Női U23 500 méter
2. Uhrin Dávid (Lágymányos)-SZILÁGYI BALÁZS - C2 Férfi Serdülő U16 500 méter
2. Tamás Lilla (Győr)-VERES DÓRA - K2 Női Ifjúsági U17 500 méter
2. PAP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK - C2 Férfi Ifjúsági U17 500 méter
2. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U16 1000 méter
2. SZENDY MÁRK – K1 Férfi U23 1000 méter
2. OZSGYÁNI BENCE – K1 Férfi Serdülő U16 1000 méter
2. ÁROK DOROTTYA-VERBŐCZI ESZTER – K2 Női U23 1000 méter
2. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK – C2 Férfi Ifjúsági U17 1000 méter
2. CSORBA ZSÓFIA - C1 Női Ifjúsági U18 200 méter
2. KISZELY PETRA - C1 Női Serdülő U15 200 méter 
2. MOLNÁR CSENGE-Molnár Rebeka (MTK) - C2 Női U23 200 méter
2. ZS. SOMLÓ DÁNIEL-MEGYESI BOTOND - C2 Férfi Ifjúsági U17-U18 200 méter 
2. Seres Fanni (UTE)-CSORBA ZSÓFIA - C2 Női Ifjúsági U17 200 méter 
2. Erős Kinga (Borsodi Örökmozgó)-KÁLMÁN BRENDA - C2 Női Ifjúsági U18 200 méter 

3. PAP MÁTÉ-RÉVÉSZ PÉTER-KARDOS LEVENTE – K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 3x200 méter váltó Döntő I.
3. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U16 2000 méter Döntő I.
3. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női Ifjúsági U18 500 méter
3. ZOMBORI DOMINIK - C1 Férfi U23 500 méter
3. MOLNÁR CSENGE - C1 Női U23 500 méter
3. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Serdülő U15 500 méter
3. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U16 500 méter
3. MOLNÁR CSENGE – C1 Női U23 1000 méter
3. MOLNÁR CSENGE-KISZELY ZSÓFIA – C2 Női U23 1000 méter
3. ÁROK DOROTTYA-VERBŐCZI ESZTER - K2 Női U23 200 méter
3. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA - K2 Női Ifjúsági U17-U18 200 méter 

4. NAGYVÁTI BENCE-KIS LEVENTE - C2 Férfi Serdülő U16 2000 méter Döntő I.
4. KISZELY PETRA - C1 Női Serdülő U15-U16 2000 méter Döntő I.
4. CSORBA ZSÓFIA - C1 Női Ifjúsági U17 500 méter
4. DOBRONOKY ZALÁN - K1 Férfi Serdülő U15 500 méter
4. CSANKI MÁRK - C1 Férfi Ifjúsági U18 500 méter 
4. PAP MÁTÉ-Lengyel Marcell - K2 Férfi Ifjúsági U17 500 méter
4. TÖRKÖLY ZOLTÁN-Opavszky Márk (Szarvas) - K2 Férfi U23 500 méter
4. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi Serdülő U16 1000 méter
4. ZOMBORI DOMINIK – C1 Férfi U23 1000 méter
4. PAP MÁTÉ-Lengyel Marcell (MTK) – K2 Férfi Ifjúsági U17 1000 méter
4. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U16 1000 méter
4. VUGERNICSEK TAMÁS-SZILÁGYI BALÁZS – C2 Férfi Ifjúsági U17 1000 méter
4. KARDOS LEVENTE-RÉVÉSZ PÉTER-INDRE SZABOLCS-TÓTH BÁLINT – K4 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 méter
4. MOLNÁR CSENGE - C1 Női U23 200 méter 
4. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női Ifjúsági U18 200 méter
5. DOBRONOKY ZALÁN – K1 Férfi Serdülő U15 1000 méter
5. PAPP LÁSZLÓ – C1 Férfi Ifjúsági U17 1000 méter
5. SZABÓ ANNABELLA – C1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 méter
5. BOLDIZSÁR DALMA – K1 Női Ifjúsági U17 1000 méter
5. FÜLÖP LEVENTE-KUPECZ KRISTÓF – K2 Férfi Serdülő U16 1000 méter
5. Tamás Lilla (Győr)-VERES DÓRA – K2 Női Ifjúsági U17 1000 méter
5. BALOGH MÁTÉ-POZSÁR SZABOLCS-SZABÓ LEVENTE-BARNA KRISTÓF – K4 Férfi Serdülő  U15-U16 1000 méter
5. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Ifjúsági U18 500 méter
5. MOLNÁR DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16 500 méter
5. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA - K2 Női Ifjúsági U17 500 méter
5. ÁROK DOROTTYA-VERBŐCZI ESZTER - K2 Női U23 500 méter
5. KARDOS LEVENTE-RÉVÉSZ PÉTER-INDRE SZABOLCS-TÓTH BÁLINT - K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 4000 méter Döntő I.
5. VERBŐCZI ESZTER - K1 Női U23 200 méter
5. CSANKI MÁRK - C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 200 méter
5. MOLNÁR DÁNIEL -  C1 Férfi Serdülő U16 200 méter
5. KARNOK MARCELL-SIPOS DÁVID - K2 Férfi U23 200 méter
6. PAP MÁTÉ - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 4000 méter Döntő I.
6. ZS. SOMLÓ DÁNIEL - C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 4000 méter Döntő I.
6. FÜLÖP LEVENTE-BARNA KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U16 2000 méter Döntő I.
6. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE-BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND - K4 Férfi Serdülő U15-U16 500 méter
6. SZALMA RÁDHA-PULJER PANNA-Izsó Éva-Fekécs Hanna (Körös Kajak SE) - K4 Női Serdülő U15-U16 500 méter
6. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Ifjúsági U18 200 méter
6. ZS. SOMLÓ DÁNIEL – C1 Férfi Ifjúsági U18 1000 méter
6. TÖRKÖLY ZOLTÁN-Opavszky Márk (Szarvas) – K2 Férfi U23 1000 méter
7. DUNAI RAJMUND-MOLNÁR BENCE - K2 Férfi Serdülő U16 2000 méter Döntő I.
7. PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA - K2 Női Serdülő U15 2000 méter Döntő I.
7. ÁROK DOROTTYA - K1 Női U23 500 méter
7. KIS LEVENTE-NAGYVÁTI BENCE - C2 Férfi Serdülő U16 500 méter
7. PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA – K2 Női Serdülő U15 1000 méter
7. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND – C2 Férfi Serdülő U16 1000 méter
7. VERES DÓRA - K1 Női Ifjúsági U17 200 méter
7. MEGYESI BOTOND - C1 Férfi Serdülő U16 200 méter
8. BOLDIZSÁR DALMA - K1 Női Ifjúsági U17 500 méter
8. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Ifjúsági U17 500 méter
8. SZALMA RÁDHA-PULJER PANNA - K2 Női Serdülő U15 500 méter
8. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Serdülő U15 1000 méter
8. LACZÓ DÁNIEL – C1 Férfi U23 1000 méter
8. TÖRKÖLY ZOLTÁN – K1 Férfi U23 1000 méter
8. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA – K2 Női Ifjúsági U17 1000 méter
8. CZESZNAK ATTILA-NAGYVÁTI BENCE-FISCHER MÁRTON-KIS LEVENTE – C4 Férfi Serdülő U15-U16 1000 méter
8. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi Serdülő U16 200 méter
9. KOCSIS ÁDÁM - C1 Férfi U23 500 méter
9. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE - K2 Férfi Serdülő U15 500 méter
9. FÜLÖP LEVENTE-BARNA KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U16 500 méter
9. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 4000 méter Döntő I.
11. SZENDY MÁRK – K1 Férfi U23 4000 méter
11. BOLDIZSÁR DALMA - K1 Női Ifjúsági U17-U18 4000 méter Döntő I.
11. SZIKULA ÖRS-POZSÁR SZABOLCS-SZABÓ LEVENTE-BALOGH MÁTÉ - K4 Férfi Serdülő U15-U16. 2000 méter Döntő I.