Nincs megállás az utánpótlásban - ismét tarolt az NKM Szeged VE

14 arany-, 7 ezüst- és 6 bronzérmet szereztek az NKM Szeged VE utánpótlás kajakosai és kenusai a Sukorón rendezett Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékversenyen. A fiatalok közül a kenus Kiss Ágnes két egyes számot is megnyert, de Paragi Petra és Gyányi Milán is hozhatott haza egyéni magyar bajnoki címet.

Nincs megállás az utánpótlásban - ismét tarolt az NKM Szeged VE

Az NKM Szeged VE eredményei:

1. KISS ÁGNES – C1 Női Kölyök U14 500 méter
1. KISS ÁGNES – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 méter Döntő I.
1. BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE – K2 Női Kölyök U13. 2000 méter Döntő I.
1. GYÁNYI MILÁN – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I.
1. PARAGI PETRA – MC1 Női Gyermek U10-12 2000 méter Döntő I.
1. BALOG ÁRON-MARÓTHY HUBA-KOCSIS-TÓTH BENEDEK-MÜLLER FERENC – MK4 Férfi Gyermek U10-U11 2000 méter Döntő I. 
1. PARAGI BOTOND-SIMON PÉTER-HAJDÚ ANDRÁS-HÁRI-KOVÁCS DÉNES – MK4 Férfi Gyermek U12 2000 méter Döntő I.
1. BAGI KRISZTINA-SADLER KAMILLA-RETEK VIKTÓRIA-MISZLAI FRUZSINA – MK4 Női Gyermek U10-U11 2000 méter Döntő I.
1. ÖRDÖGH FLÓRA-ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA – PC2 Női Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I.
1. MOLNÁR LUKÁCS-SIKET RAJMOND-BARNA DÁVID-FLACH DIÁNA – PC4 Vegyes Gyermek U10-12 2000 méter Döntő I.
1. MOLNÁR LUKÁCS-GYÁNYI MILÁN-PARAGI PETRA-DORNBACH DÁNIEL – MC1 Vegyes Gyermek 4x200 méter Döntő II.
1. RÓTH BERTALAN-HÁRI-KOVÁCS DÉNES-PARAGI BOTOND-SIMON PÉTER – MK1 Férfi Gyermek U12 4x200 méter váltó Döntő IV.
1. BAKOS NÓRA-VÖRÖS SZONJA-KELEMEN BLANKA-ERDÉLYI DORISZ – MK1 Női Gyermek U12 4x200 méter váltó
1. VERES ARTÚR-UGRIN GERGŐ-MÜLLER FERENC-MARÓTHY HUBA – MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200 méter Döntő I.

2. KISZELY PETRA – C1 Női Kölyök U14 500 méter
2. SZARKA KRISZTIÁN – C1 Férfi Kölyök U14 2000 méter Döntő I
2. BAKOS NÓRA-VÖRÖS SZONJA – MK2 Női Gyermek U12 2000 méter Döntő I
2. CSOMOR BENCE-VERES ARTÚR – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 méter Döntő I.
2. PIGNICZKI NIMRÓD-BAGI KRISZTINA-RETEK VIKTÓRIA-CSÁNYI BERTALAN – MK1 Vegyes Gyermek U10-U11 4x200 méter Döntő II.
2. CSOMOR BENCE-CSOMOR BALÁZS-KOCSIS-TÓTH BENEDEK-BALOG ÁRON – MK1 Vegyes Gyermek U10-U11 4x200 méter Döntő I.  
2. HORVÁTH-FOCK ERIK-HÁZI ÁBEL-SZABÓ LEVENTE – K1 Férfi Kölyök U13 3x200 méter váltó Döntő II.

3. CSOMOR BALÁZS – MK1 Férfi Gyermek U11 2000 méter Döntő I. 
3. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM – K2 Férfi Kölyök U14 2000 méter Döntő I.
3. MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR-MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I. 
3. BOZÓKI LILI-BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE – K1 Női Kölyök U13 3x200 méter váltó Döntő I.
3. VARGA NELLI-SZARKA KRISZTIÁN-KISZELY PETRA – C1 Férfi Kölyök U14 3x200 méter váltó Döntő II.
3. GÁL ÁDÁM-MOLNÁR BENCE-SZIKULA ÖRS – K1 Férfi Kölyök U14 3x200 méter váltó Döntő II.

4. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Kölyök U14 1000 méter
4. HAJÓS ÁDÁM-FODOR NORBERT-TÓTH BOROMISSZA-HAJDÚ ANDRÁS – MK1 Férfi Gyermek U12 4x200 méter váltó Döntő
4. KELEMEN BLANKA-ERDÉLYI DORISZ – MK2 Női Gyermek U12 2000 méter Döntő I.
4. ÖRDÖGH FLÓRA-FLACH DIÁNA-BORBÉLY PATRIK-ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA – MC1 Vegyes Gyermek 4x200 méter Döntő I.
4. BORBÉLY PATRIK-FEHÉR LEVENTE-SZÁMFIRA LILI-KOVÁCS MILÁN – PC4 Vegyes Gyermek U10-12 2000 méter Döntő I.
4. HÁZI ÁBEL-SZABÓ LEVENTE – K2 Férfi Kölyök U13. 2000 méter Döntő I.
4. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE – K2 Férfi Kölyök U14 2000 méter Döntő I.
4. VARGA NELLI – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 méter Döntő I
5. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM – K2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
5. KISZELY PETRA – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 méter Döntő I.
5. FODOR NORBERT-HAJÓS ÁDÁM-TÓTH BOROMISSZA-RÓTH BERTALAN – MK4 Férfi Gyermek U12 2000 méter Döntő I.
5. DORNBACH DÁNIEL-KISS MARTIN – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I.
6. POZSGAI BULCSÚ-TÖRÖK PÉTER – PC2 Férfi Kölyök U13 2000 méter Döntő I.
7. SZALMA RÁDHA-LŐRINCZ LAURA – K2 Női Kölyök U14 2000 méter Döntő I.
7. KISS ÁGNES-Matkovics Lili (KSI) – C2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
7. LŐRINCZ LAURA-SZALMA RÁDHA-KOCSIK MAYA – K1 Női Kölyök U14 3x200 méter váltó Döntő II.
7. NAGYI VANESSZA – MK1 Női Gyermek U10 2000 méter Döntő I.
8. ÁCS PÉTER-VERES ÁDÁM-CSÁNYI LEVENTE-PAPP MÁTÉ – MK1 Férfi Gyermek U12 4x200 méter váltó Döntő II.
8, KIS MÁTÉ-HACKLER LÁSZLÓ-MOLNÁR ÁDÁM-TAKÓ TAMÁS – TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I.
9. POZSÁR SZABOLCS-HORVÁTH-FOCK ERIK – K2 Férfi Kölyök U13. 2000 méter Döntő I.
9. BOZÓKI LILI – K1 Női Kölyök U13 2000 méter Döntő I.
11. CZESZNAK ATTILA-FISCHER MÁRTON – PC2 Férfi Kölyök U13 2000 méter Döntő
11. KOCSIK MAYA-NÓGRÁDI MINNA – K2 Női Kölyök U13. 2000 méter Döntő I.
11. KLEIN MARCELL – MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter Döntő I.
12. PAPP MÁTÉ-UGRIN GERGŐ – MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 méter Döntő I.
14. FÜLÖP LEVENTE-NAGY LEVENTE-TÚRI ZOLTÁN-CSÁNK ALEX – TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I
14. HORVÁTH-FOCK REGINA – MK1 Női Gyermek U10 2000 méter Döntő
16. KOVÁCS OLIVÉR-OLÁH MÁTÉ – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter Döntő I.
19. HAVASS ZSOMBOR – MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter Döntő I.
22. SZÉNÁSI KRISTÓF – C1 Férfi Kölyök U14 2000 méter Döntő I