NYOLCVAN SZEGEDI ÉREM A VIDÉKBAJNOKSÁGON - Csanki Márk négy, Kálmán Brenda három számban nyert

Kiválóan szerepeltek az NKM Szeged VE kajakosai és kenusai a Fadd-Domboriban rendezett vidékbajnokságon. Az egyesület versenyzői összesen 33 arany-, 23-ezüst és 24 bronzérmet szereztek.

NYOLCVAN SZEGEDI ÉREM A VIDÉKBAJNOKSÁGON - Csanki Márk négy, Kálmán Brenda három számban nyert

A női mezőnyben Kálmán Brenda volt a legeredményesebb szegedi, a fiatal kenus három egyéni számban nyert, míg Kiss Ágnes két egyéni számban lett vidékbajnok. A fiúknál is egy kenus, Csanki Márk szerezte a legtöbb aranyérmet. A 16 esztendős tehetség az 1000 méter egyes mellett Papp Lászlóval a három páros számban győzött, C2 1000 méteren ráadásul az ifik között lettek elsők.

Az NKM Szeged VE eredményei a vidékbajnokságon:

1. OZSGYÁNI BENCE - K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
1. CSANKI MÁRK - C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
1. SZABÓ KRISZTIÁN - C1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
1. HORVÁTH ALEXANDRA - K1 Női felnőtt 1000m A Döntő
1. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK - C2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m A Döntő
1. ZS. SOMLÓ DÁNIEL-SEGURA-BARANYAI DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
1. GYÁNYI MILÁN-PARAGI PETRA-MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR-ÖRDÖGH FLÓRA - PC4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
1. CSANKI IMRE-MOLNÁR DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
1. FÜLÖP LEVENTE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
1. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM - K2 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
1. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK - K2 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
1. VERES DÓRA - K1 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
1. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
1. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200 m A Döntő
1. KISS ÁGNES - C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
1. LACZÓ DÁNIEL - K1 Férfi Felnőtt 500m A Döntő
1. HORVÁTH ALEXANDRA - K1 Női Felnőtt 500 m A Döntő
1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD - C2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
1. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK - C2 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
1. RÉVÉSZ PÉTER-BALOGH BÁLINT-KARDOS LEVENTE-TÓTH BÁLINT - K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m A Döntő
1. GYÁNYI LEVENTE-SZILÁGYI BALÁZS - C2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
1. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
1. KÁLMÁN BRENDA - C1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.
1. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM - K2 Férfi Kölyök U14. 2000m Döntő I.
1. KISS ÁGNES - C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
1. HÁRI-KOVÁCS DÉNES-HAJDÚ ANDRÁS - MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.
1. PAPP LÁSZLÓ-CSANKI MÁRK - C2 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
1. BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE - K2 Női Kölyök U13. 2000m Döntő I.
1. POZSGAI BULCSÚ-TÖRÖK PÉTER - PC2 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.
1. GYÁNYI MILÁN - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
1. PARAGI PETRA - MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
1. CSOMOR BALÁZS-MARÓTHY HUBA-BALOG ÁRON-KOCSIS-TÓTH BENEDEK - MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200m Döntő I. 

2. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
2. REDENSZKI SOMA - C1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
2. TÓTH BÁLINT - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő
2. ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA-MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY-DORNBACH DÁNIEL-KISS MARTIN - PC4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
2. OZSGYÁNI BENCE - K1 Férfi Serdülő U15 500m A Döntő
2. GYÁNYI LEVENTE - C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
2. KISZELY PETRA - C1 Női Kölyök U14 500 m A Döntő
2. SZABÓ KRISZTIÁN - K1 Férfi Felnőtt 500m A Döntő
2. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
2. ZS. SOMLÓ DÁNIEL - SEGURA-BARANYAI DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
2. INDRE SZABOLCS-BARNA KRISTÓF-BAGI MIKLÓS-BALOGH MÁTÉ - K4 Férfi Serdülő U15-U16. 2000m Döntő I.
2. VERES DÓRA-BOLDIZSÁR DALMA - K2 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.
2. SLÉBER PATRIK-MOLNÁR DÁNIEL - C2 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
2. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Serdülő U15-U16 2000 m Döntő I.
2. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
2. KISZELY PETRA - C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
2. CSOMOR BALÁZS - MK1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I.
2. SZABADKAI FERENC-CSÁNYI BERTALAN-PIGNICZKI NIMRÓD-VERES ÁDÁM - MK4 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
2. MÜLLER FERENC-MARÓTHY HUBA - MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
2. BAGI MIKLÓS-BALOGH MÁTÉ-BARNA KRISTÓF - K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3X200m váltó Döntő I.
2. SZABÓ LEVENTE-HORVÁTH-FOCK ERIK-HÁZI ÁBEL - K1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő II.
2. UGRIN GERGŐ-VERES ARTÚR-CSOMOR BENCE-MÜLLER FERENC - MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200m Döntő I.
2. PARAGI BOTOND-HÁRI-KOVÁCS DÉNES-RÓTH BERTALAN-SIMON PÉTER - MK1 Férfi Gyermek U12 4x200 m váltó Döntő II.

3. CSOMOR BALÁZS-SIMON PÉTER-KELEMEN BLANKA-NAGYI VANESSZA - MK4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
3. GYÁNYI LEVENTE - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
3. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA - K2 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
3. CSANKI IMRE-SZILÁGYI BALÁZS - C2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
3. KARDOS LEVENTE-TÓTH BÁLINT - K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
3. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
3. MOLNÁR CSANÁD - C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
3. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
3. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Serdülő U16. 200m A Döntő
3. MEGYESI BOTOND - C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
3. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF - K2 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
3. PAP MÁTÉ-JÓVÁRI PATRIK - K2 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
3. JUHÁSZ LAURA-UJVARI VIKTÓRIA - K2 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
3. SZABÓ ANNABELLA - C1 Női Serdülő U15-U16. 200m A Döntő
3. DUNAI RAJMUND-INDRE SZABOLCS-BAGI MIKLÓS-BAGI MÁTÉ - K4 Férfi Serdülő U15-U16. 500m A Döntő
3. FÜLÖP LEVENTE - K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
3. JUHÁSZ LAURA-UJVÁRI VIKTÓRIA - K2 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.
3. VARGA NELLI - C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
3. ÁCS PÉTER-CSÁNYI LEVENTE-FODOR NORBERT-HAJÓS ÁDÁM - MK4 Férfi Gyermek U12 2000m Döntő I.
3. BORBÉLY PATRIK-FEHÉR LEVENTE - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
3. NAGYI VANESSZA - MK1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.
3. JÓVÁRI PATRIK-INDRE SZABOLCS-DUNAI RAJMUND - K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3X200m váltó Döntő II.
3. GÁL ÁDÁM-MOLNÁR BENCE-SZIKULA ÖRS - K1 Férfi Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő I.
3. KELEMEN BLANKA-VÖRÖS SZONJA-BAKOS NÓRA-ERDÉLYI DORISZ - MK1 Női Gyermek U12 4x200 m váltó Döntő I.

4. VERES DÓRA-BOLDIZSÁR DALMA - K2 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
4. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
4. KUPECZ KRISTÓF - K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
4. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
4. INDRE SZABOLCS-DUNAI RAJMUND-BALOGH MÁTÉ-BARNA KRISTÓF - K4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m A Döntő
4. PAPP LÁSZLÓ - C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
4. KISZELY ZSÓFIA - C1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
4. FÜLÖP LEVENTE - K1 Férfi Serdülő U15 500m A Döntő
4. REDENSZKI SOMA - K1 Férfi Felnőtt 500m A Döntő
4. MOLNÁR DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
4. SIMON PÉTER-PARAGI BOTOND - MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.
4. HÁZI ÁBEL-SZABÓ LEVENTE - K2 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
4. SIKET RAJMOND-SZÁMFIRA LILI - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
4. ÖRDÖGH FLÓRA - MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
4. BALOG ÁRON-KOCSIS-TÓTH BENEDEK - MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
4. KELEMEN BLANKA-BAKOS NÓRA - MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
4. PAP MÁTÉ - K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.
4. HOMOLYA ZSOMBOR-PINTÉR PÉTER-POZSÁR SZABOLCS - MK1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő I.
5. DOBRONOKY ZALÁN - K1 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
5. PAP MÁTÉ - K1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő 
5. JUHÁSZ LAURA - K1 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
5. FLACH DIÁNA-MOLNÁR LUKÁCS-SIKET RAJMOND-BARNA DÁVID - PC4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m A Döntő
5. MEGYESI BOTOND - C1 Férfi Serdülő U15. 500m A Döntő
5. ZS. SOMLÓ DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
5. RÉVÉSZ PÉTER-BALOGH BÁLINT - K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő
5. VERES DÓRA-BOLDIZSÁR DALMA - K2 Női Serdülő U16. 500m A Döntő
5. KISZELY ZSÓFIA - C1 Női Ifjúsági U17-U18. 200 m A Döntő
5. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16. 200m A Döntő
5. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
5. BOLDIZSÁR DALMA - K1 Női Serdülő U16. 200m A Döntő
5. VÁNYI VIVIEN - K1 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.
5. BOGNÁR ZSOMBOR-PINTÉR PÉTER-SOMOGYI MARCELL-HOMOLYA ZSOMBOR - MK4 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
5. LŐRINCZ LAURA-PULJER PANNA - K2 Női Kölyök U14. 2000m Döntő I.
5. MOLNÁR CSEPKE - C1 Női Kölyök U13-U14 2000 m Döntő I.
5. ZÖLDI ZOÉ-ERDÉLYI DORISZ - MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
5. ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA - MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
6. FÜLÖP LEVENTE - K1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
6. CSANKI IMRE - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
6. VUGERNICSEK TAMÁS - C1 Férfi Serdülő U16. 1000m A Döntő
6. SZILÁGYI BALÁZS - C1 Férfi Serdülő U15 200 m A Döntő
6. VÁNYI VIVIEN - K1 Női Serdülő U16. 200m A Döntő
6. FLACH DIÁNA - MC1 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
6. FÜLÖP LEVENTE-TÚRI ZOLTÁN-NAGY LEVENTE-MOLNÁR ÁDÁM - TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
6. CSOMOR BENCE-VERES ARTÚR - MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
6. SZARKA KRISZTIÁN - C1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.
6. BOZÓKI LILI - K1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.
6. SZALMA RÁDHA-PULJER PANNA-LŐRINCZ LAURA - K1 Női Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő I.
6. HAJDÚ ANDRÁS-HAJÓS ÁDÁM-FODOR NORBERT-CSÁNYI LEVENTE - MK1 Férfi Gyermek U12 4x200 m váltó Döntő I.
7. MEGYESI BOTOND - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
7. UJVÁRI VIKTÓRIA - K1 Női Serdülő U16. 1000m A Döntő
7. VERES RÉKA - K1 Női Serdülő U16. 200m A Döntő
7. JÓVÁRI PATRIK - K1 Férfi Serdülő U16 500m A Döntő
7. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE - K2 Férfi Kölyök U14. 2000m Döntő I.
7. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
7. RÓTH BERTALAN - MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő II.
8. KARDOS LEVENTE - K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 500m A Döntő
8. SEGURA-BARANYAI DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16. 500m A Döntő
8. ZS. SOMLÓ DÁNIEL - C1 Férfi Serdülő U16. 200m A Döntő
8. SLÉBER PATRIK - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m A Döntő
8. SZIKULA ÖRS-MOLNÁR BENCE - K2 Férfi Kölyök U14. 1000m A Döntő
8. VERES RÉKA - K1 Női Serdülő U16 2000 m Döntő I.4. CSANKI IMRE - C1 Férfi Serdülő U15 2000 m Döntő I.
8. HORVÁTH-FOCK ERIK - K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
8. KOVÁCS OLIVÉR-VARGA BENCE - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
9. KOCSIK MAJA-NÓGRÁDI MINNA - K2 Női Kölyök U13. 2000m Döntő I.
9. KLEIN MARCELL - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.
10. DORNBACH DÁNIEL - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
11. VÖRÖS SZONJA - MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
11. SZÉNÁSI KRISTÓF - C1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.
11. MOLNÁR LUKÁCS - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
11. HORVÁTH-FOCK REGINA - MK1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.
12. HAVASS ZSOMBOR - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I.
13. PAPP MÁTÉ-UGRIN GERGŐ - MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.
14. MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
14. SZALMA RÁDHA - K1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I.
20. KISS MARTIN - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
22. POZSÁR SZABOLCS - K1 Férfi Kölyök U13. 2000m Döntő I.
22. BARNA DÁVID - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.