Suba Róbert nehéz nappal kezdi a vb-t

Szerdán a parakenu futamokkal megkezdődik az idei felnőtt kajak-kenu világbajnokság a csehországi Raciceben. Suba Róbert kajakban és kenuban vízre száll az első napon, utóbbi versenyszámban már döntőket is rendeznek délután. Csamangó Attila és Győrfi Tamás másik tanítványa, Varga Katalin is szerdán mutatkozik be, míg a síkvízen érdekelt három DÉMÁSZ Szeged VE versenyző Medveczky Erika, Birkás Balázs és Nádas Bence csütörtökön kezdi a vb-t.

Suba Róbert nehéz nappal kezdi a vb-t

A DÉMÁSZ Szeged VE versenyzők programja:

Augusztus 23. (SZERDA)

9:00 Suba Róbert - KL1 200 méter előfutam
9:45 Varga Katalin - KL2 200 méter előfutam
10:35 Suba Róbert - KL1 200 méter középfutam (?)
11:05 Varga Katalin - KL2 200 méter középfutam (?)

13:10 Suba Róbert - VL1 200 méter előfutam
14:35 Suba Róbert - VL1 200 méter középfutam (?)
15:30 Suba Róbert - VL1 200 méter A Döntő (?)

 

Augusztus 24. (CSÜTÖRTÖK)

8:42 Medveczky Erika - K1 Női 500 méter előfutam
11:00 Birkás Balázs-Balaska Márk (Bp. Honvéd) - K2 Férfi 200 méter előfutam
12:00 Nádas Bence-Tótka Sándor (UTE) - K2 Férfi 500 méter előfutam
12:45 Medveczky Erika-Farkasdi Ramóna (Bp. Honvéd) - K2 Női 1000 méter előfutam

15:36 Medveczky Erika - K1 Női 500 méter középfutam (?)
17:15 Birkás Balázs-Balaska Márk (Bp. Honvéd) - K2 Férfi 200 méter középfutam (?)
18:00 Nádas Bence-Tótka Sándor (UTE) - K2 Férfi 500 méter középfutam (?)
18:40 Medveczky Erika-Farkasdi Ramóna (Bp. Honvéd) - K2 Női 1000 méter középfutam (?)

 

 

Augusztus 25. (PÉNTEK)

12:45 Nádas Bence-Tótka Sándor (UTE)-Molnár Péter (Bp. Honvéd)-Mozgi Milán (Győr) - K4 Férfi 500 méter előfutam
13:03 Takács Tamara (Vasas)- Medveczky Erika-Vad Ninetta (Vasas) -Fazekas Zur Krisztina (Győr) - K4 Női 500 méter előfutam

15:35 Suba Róbert - KL1 200 méter A Döntő
15:40 Varga Katalin - KL2 200 méter A Döntő

 

Augusztus 26. (SZOMBAT)

10:41 Medveczky Erika - K1 Női 500 méter A Döntő (?)
11:23 Birkás Balázs-Balaska Márk (Bp. Honvéd) - K2 Férfi 200 méter A Döntő (?)
11:41 Nádas Bence-Tótka Sándor (UTE) - K2 Férfi 500 méter A Döntő (?)
12:01 Medveczky Erika-Farkasdi Ramóna (Bp. Honvéd) - K2 Női 1000 méter A Döntő (?)

17:10 Nádas Bence-Tótka Sándor (UTE)-Molnár Péter (Bp. Honvéd)-Mozgi Milán (Győr) - K4 Férfi 500 méter középfutam (?)
17:22 Takács Tamara (Vasas)- Medveczky Erika-Vad Ninetta (Vasas) -Fazekas Zur Krisztina (Győr) - K4 Női 500 méter középfutam (?)

Augusztus 27. (VASÁRNAP)

11:47 Takács Tamara (Vasas)- Medveczky Erika-Vad Ninetta (Vasas) -Fazekas Zur Krisztina (Győr) - K4 Női 500 méter A Döntő (?)
11:53 Nádas Bence-Tótka Sándor (UTE)-Molnár Péter (Bp. Honvéd)-Mozgi Milán (Győr) - K4 Férfi 500 méter A Döntő (?)