Szegedi éremeső Fadd-Domboriban – Ozsgyáni Bence és Kupecz Kristóf triplázott

Ozsgyáni Bence és Kupecz Kristóf volt a két legeredményesebb NKM Szeged VE versenyző a Fadd-Domboriban rendezett Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságon, a Kolonics György Emlékversenyen. Csamangó Attila tanítványai három-három aranyérmet nyertek, kétszer párosban, egyszer pedig – két szarvasi kajakossal kiegészülve – négyesben győztek.

Szegedi éremeső Fadd-Domboriban – Ozsgyáni Bence és Kupecz Kristóf triplázott

A lányoknál Kiss Ágnes folytatta a remek női kenus hagyományokat, egyesben két aranyérmet is szerzett, de Molnár Csepke és Varga Nelli is két-két bajnoki címet gyűjtött.

Az NKM Szeged VE tehetségei összesen 12 arany-, 15 ezüst- és 4 bronzéremmel zárták az ob-t.

Az NKM Szeged VE eredményei:

1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF –K2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF-Keller Gergő-Sztricskó Zoltán (mindkettő Szarvas) – K4 Férfi Kölyök U13-U14 1000 méter
1. OZSGYÁNI BENCE-KUPECZ KRISTÓF – K2 Férfi Kölyök U14 2000 méter
1. KISS ÁGNES – C1 Női Kölyök U13-U14 500 méter
1. KISS ÁGNES – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 méter
1. CSANKI IMRE-SLÉBER PATRIK-SZÉNÁSI KRISTÓF – C1 Férfi Kölyök U14 3x200 méter
1. MOLNÁR DÁNIEL-SZILÁGYI BALÁZS-MEGYESI BOTOND – C1 Férfi Kölyök U14 3x200 méter
1. GYÁNYI LEVENTE-MOLNÁR CSANÁD – C2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
1. PARAGI BOTOND-RÓTH BERTALAN-SIMON PÉTER-CSOMOR BENCE - MK4 Gyermek U10-U11 2000 méter
1. MOLNÁR CSEPKE-VARGA NELLI - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
1. MOLNÁR CSEPKE-VARGA NELLI-PARAGI PETRA-GYÁNYI LEVENTE – MC1 Férfi Gyermek U10-U12 4x300 méter
1. TUBAK ZÉTÉNY-SZARKA KRISZTIÁN – PC2 Férfi Kölyök U13 2000 méter

2. KISZELY PETRA – C1 Női Kölyök U13-U14 2000 méter
2. DOBRONOKY ZALÁN-GÁL ÁDÁM – K2 Férfi Kölyök U13 2000 méter
2. GYÁNYI LEVENTE – C1 Férfi Kölyök U14 2000 méter
2. BAKOS ÁGNES-NYERGES CSENGE - MK2 Női Gyermek U12 2000 méter
2. BODÓ BRÚNÓ-TÖRÖK PÉTER-FEHÉR LEVENTE-MARANEC-DÓZSA ZSOMBOR - PC4 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
2. BAKOS NÓRA-KELEMEN BLANKA - MK2 Női Gyermek U10-U11 2000 méter
2. VÖRÖS SZONJA - MK1 Női Gyermek U11 2000 méter
2. PARAGI PETRA - MC 1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
2. HÁZI ÁBEL-BAKOS ÁGNES-SZABÓ LEVENTE-NYERGES CSENGE – MK1 Vegyes Gyermek U12 4x300 méter
2. BALOG ÁRON-CSOMOR BALÁZS-KOCSIS-TÓTH BENEDEK-VERES ARTUR – MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x300 méter
2. BAKOS NÓRA-KELEMEN BLANKA-PARAGI BOTOND-SIMON PÉTER – MK1 Vegyes Gyermek U10-U11 4x300 méter
2. KISZELY PETRA – C1 Női Kölyök U13-U14 500 méter
2. GYÁNYI LEVENTE – C1 Férfi Kölyök U14 1000 méter
2. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-BAGI MIKLÓS – K1 Férfi Kölyök U14 3x200 méter
2. SZIKULA ŐRS-MOLNÁR BENCE-PÉTER KOLOS – K1 Férfi Kölyök U13 3x200 méter

3. CSÚRI NIKOLETTA-PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA – K1 Női Kölyök U14 3x200 méter
3. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-BAGI MIKLÓS-BARNA KRISTÓF – K4 Férfi Kölyök U13-U14 2000 méter
3. MOLNÁR DÁNIEL-SLÉBER PATRIK – C2 Férfi Kölyök U14 2000 méter
3. FODOR NORBERT-HAJDU ANDRÁS-UGRIN GERGŐ-PAPP MÁTÉ – MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x300 méter

4. RÓTH BERTALAN-CSOMOR BENCE-MÜLLER FERENC-HÁRI-KOVÁCS DÉNES – MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x300 méter
4. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND – C2 Férfi Kölyök U14 2000 méter
4. CSÁNYI LEVENTE-FODOR NORBERT-HAJDU ANDRÁS-TÓTH BORMISSZA - MK4 Férfi Gyermek U10-U11 2000 méter
4. CSOMOR BALÁZS - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter
4. MOLNÁR DÁNIEL-SLÉBER PATRIK – C2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
5. CSANKI IMRE-MEGYESI BOTOND – C2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
5. SZETEI ZOLTÁN-BARNA KRISTÓF-TÖRÖK LÁSZLÓ – K1 Férfi Kölyök U14 3x200 méter
5. MOLNÁR CSANÁD – C1 Férfi Kölyök U14 2000 méter
5. BALOG ÁRON - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter
5. PULJER PANNA-SZALMA RÁDHA – K2 Női Kölyök U13 2000 méter
5. SZIKULA ŐRS-MOLNÁR BENCE-PÉTER KOLOS-BABOS ÁDÁM - MK4 Férfi Kölyök U13 2000 méter
5. GYÁNYI MILÁN - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
5. BOGNÁR ZSOMBOR-KOCSIK KAYA-SOMOGYI MARCELL-ERDÉLYI DORISZ – MK1 Vegyes Gyermek U12 4x300 méter
6. TUBAK ZÉTÉNY-SZARKA KRISZTIÁN – C2 Férfi Kölyök U14 1000 méter
6. BAKOS ZSÓFIA-TÖLGYES KIRA-LŐRINCZ LAURA – K1 Női Kölyök U14 3x200 méter
7. BABOS ÁDÁM-LAKATOS PÁL-SZENTI ANDRÁS – MK1 Férfi Kölyök U13 3x200 méter
7. CSÚRI NIKOLETTA – K1 Női Kölyök U14 2000 méter
7. SZILÁGYI BALÁZS – C1 Férfi Kölyök U14 2000 méter
7. ÖRDÖGH FLÓRA-ZS. SOMLÓ ZSUZSANNA - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
8. KOCSIK MAYA-BOZÓKI LILI - MK2 Női Gyermek U12 2000 méter
9. HORVÁTH-FOCK ERIK-SZABÓ LEVENTE - MK2 Férfi Gyermek U12 2000 méter
9. BALOGH MÁTÉ-DUNAI RAJMUND-BAGI MIKLÓS-TÖRÖK LÁSZLÓ – K4 Férfi Kölyök U13-U14 1000 méter 
10. MUKUS BALÁZS – K1 Férfi Kölyök U13 2000 méter
10. HÁZI ÁBEL-POZSÁR SZABOLCS-SOMOGYI MARCELL-HÁRI-KOVÁCS DÉNES - MK4 Férfi Gyermek U12 2000 méter
10. TÖLGYES KIRA-LŐRINCZ LAURA – K2 Női Kölyök U13 2000 méter
10. SZOKOLAI MIRA-ERDÉLYI DORISZ - MK2 Női Gyermek U10-U11 2000 méter
10. BALOG ZSOMBOR-MARÓTI BENCE-FLACH DIÁNA-LEHŐCZ ELIZABET
11. SZETEI LÁSZLÓ-TÖRÖK LÁSZLÓ – K2 Férfi Kölyök U14 2000 méter
12. MÜLLER FERENC - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter
12. BORBÉLY PATRIK-CSÁTI MÓRIC - PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
13. LAKATOS PÁL-SZENTI ANDRÁS-KOCSIS ANDOR-VÍZHÚZÓ ZÍLIÓ – MK4 Férfi Kölyök U13
13. MOLNÁR-GÁBOR GYÖRGY - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
15. VERES ARTUR - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter
16. BOGNÁR ZSOMBOR-UGRIN BARNABÁS-PINTÉR PÉTER-Kis Bálint (KSI) - MK4 Férfi Gyermek U12 2000 méter
16. DORNBACH DÁNIEL - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
19. UGRIN GERGŐ-PAPP MÁTÉ - MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 méter
20. POZSGAI BULCSÚ - MC1 Férfi Gyermek U10-U12 2000 méter
21. BAKOS ZSÓFIA – K1 Női Kölyök U14 2000 méter
21. KOCSIS-TÓTH BENEDEK - MK1 Férfi Gyermek U10 2000 méter
24. SZÉNÁSI KRISTÓF – C1 Férfi Kölyök U13 2000 méter
30. MUCSI NIMRÓD-GOLDEA GERGELY - MK2 Férfi Gyermek U10-U11 2000 méter