Tíz korosztályban is szegedi siker a fizikai felmérőn

Nagyszerűen szerepeltek az NKM Szeged VE kajakosai és kenusai a Pakson rendezett Héraklész Fizikai Felmérőn. A fiatalok összesen tíz aranyérmet nyertek, emellett öt ezüst- és hat bronzérmet szereztek a hagyományos téli teszten. A versenyzőknek - korosztálytól függően - futásból és különböző erőfejlesztő gyakorlatokból (húzódzkodás, lábemelés, fekvenyomás) állt a felmérő.

Tíz korosztályban is szegedi siker a fizikai felmérőn

Az NKM Szeged VE eredményei a fizikai felmérőn:

1. Ozsgyáni Bence  - U14 Fiú Kajak
1. Mukus Balázs - U13 Fiú Kajak
1. Házi Ábel - U12 Fiú Kajak
1. Ugrin Gergő - U10 Fiú Kajak
1. Papp László - U15 Fiú Kenu
1. Gyányi Levente - U14 Fiú Kenu
1. Kiss Martin - U11 Fiú Kenu
1. Barna Zsombor - U10 Fiú Kenu
1. Molnár Lukács Ivo - U9 Fiú  Kenu
1. Molnár Csepke - U12 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)

2. Nagy Bianka - U18 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
2. Molnár Csenge - U17 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
2. Vugernicsek Tamás - U15 Fiú Kenu
2. Nagy György Marcell - U10 Fiú Kenu
2. Paragi Petra - U11 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)

3. Csanki Márk - U15 Fiú Kenu
3. Tubak Zétény - U13 Fiú Kenu
3. Árok Dorottya - U18 Lány kajak
3. Ujvári Viktória - U15 Lány Kajak
3. Kiss Ágnes - U13 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
3. Bakos Ágnes - U12 Lány Kajak

4. Balog Áron - U10 Fiú Kajak
4. Csanki Imre - U14 Fiú Kenu
4. Gyányi Milán - U11 Fiú Kenu
4. Vörös Szonja - U11 Lány Kajak
5. Bodóczki Milán - U15 Fiú Kenu
5. Paulik Tibor - U18 Fiú Kenu
5. Csányi Bertalan - U9 Fiú Kajak
5. Sík Bence - U10 Fiú Kajak
5. Pozsár Szabolcs - U12 Fiú Kajak
5. Szarka Krisztián - U13 Fiú Kenu
5. Csáti Móric - U11 Fiú Kenu
5. Novák Eszter - U15 Lány Kajak
6. Kupecz Kristóf  - U14 Fiú Kajak
6. Segura Baranyai Dániel - U15 Fiú Kenu
6. Pap Máté - U15 Fiú Kajak
6. Paragi Botond - U11 Fiú Kajak
6. Havass Zsombor - U9 Fiú Kajak
6. Csorba Zsófia - U15 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
6. Kiszely Petra - U13 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
6. Kávássy Panni - U10 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
7. Zs. Somló Dániel - U15 Fiú Kenu
7. Gál Ádám - U13 Fiú Kajak
7. Szabó Tétény - U17 Fiú Kenu
7. Sléber Patrik - U14 Fiú Kenu
7. Dombach Dániel - U11 Fiú Kenu
7. Oltványi Zsombor - U9 Fiú Kenu
7. Juhász Laura - U15 Lány Kajak
8. Kocsis-Tóth Benedek - U10 Fiú Kajak
8. Révész Péter - U16 Fiú Kajak
8. Szabó Krisztián - U18 Fiú Kenu
8. Flach Roland - U15 Fiú Kenu
8. Szilágyi Péter - U14 Fiú Kenu
8. Fehér Levente - U11 Fiú Kenu
8. Takács Gitta - U16 Lány Kajak
8. Varga Nelli - U12 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
8. Kelemen Blanka - U11 Lány Kajak
9. Bakos Nóra - U11 Lány Kajak
9. Balogh Bálint - U17 Fiú Kajak
9. Szetei Zoltán  - U14 Fiú Kajak
9. Somogyi Marcell - U12 Fiú Kajak
9. Tóth Hanga - U9 Lány Kajak
11. Jóvári Patrik  - U15 Fiú Kajak
11. Molnár Dániel - U14 Fiú Kenu
11. Babos Kinga - U15 Lány Kajak
11. Nyerges Csenge - U12 Lány Kajak
11. Link Szófia - U9 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
12. Kiszely Zsófia - U17 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak) 
12. Bozóki Lili - U12 Lány Kajak
12. Lehőcz Evelin - U9 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
13. Bagi Miklós -  - U14 Fiú Kajak
13. Dobronoky Zalán - U13 Fiú Kajak
13. Oláh Máté - U11 Fiú Kenu
13. Csúri Nikolett - U14 Lány Kajak
13. Borbély Patricia - U9 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
14. Kálmán Brenda - U15 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
15. Tóth Bálint - U16 Fiú Kajak
15. Veres Réka - U15 Lány Kajak
15. Indre Szabolcs - U15 Fiú Kajak
15. Zs. Somló Zsuzsanna - U10 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
16. Szabó Annabella - U15 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak) 
17. Tóth Buda - U10 Fiú Kajak
17. Ördögh Flóra - U10 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
18. Csányi Levente - U11 Fiú Kajak
19. Barna Kristóf  - U14 Fiú Kajak
19. Szabó Levente - U12 Fiú Kajak
19. Róth Bertalan - U11 Fiú Kajak
19. Kocsik Maja - U12 Lány Kajak
20. Molnár Bence - U13 Fiú Kajak
20. Lehőcz Elizabet - U11 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
21. Flach Diána - U11 Lány Kajak (összevont felmérő volt a kajakosoknak, kenusoknak)
26. Ugrin Barnabás - U12 Fiú Kajak
27. Vincze Zsombor -  U15 Fiú Kajak
27. Tóth Bornemissza - U11 Fiú Kajak
27. Lőrincz Laura - U13 Lány Kajak
28. Török László  - U14 Fiú Kajak
29. Simon Péter - U11 Fiú Kajak
30. Dunai Rajmund -  U14 Fiú Kajak
33. Bognár Zsombor - U12 Fiú Kajak