Tizenhat DÉMÁSZ Szeged arany a korosztályos ob-n

Remekül szerepeltek a DÉMÁSZ Szeged VE kajakosai és kenusai a Sukorón rendezett Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokságon, a Kolonics György Emlékversenyen. A klub tehetségei 16 arany-, 14 ezüst- és 11 bronzérmet gyűjtöttek az ob-n. A szegediek közül Szabó Tétény volt a legeredményesebb, aki két számban győzött, kettőben pedig ezüstérmes lett. Papp László, Szarka Krisztián, Ungi László, Lehőcz Ádám és Kovács Szilárd ugyancsak két aranyérmet nyert a magyar bajnokságon.

Tizenhat DÉMÁSZ Szeged arany a korosztályos ob-n

 

A DÉMÁSZ Szeged VE eredményei:

1. Csanki Márk-Papp László - C2 Férfi Serdülő U15. 1000m Final A
1. Paragi Bence-Szabó Tétény - C2 Férfi Serdülő U16. 4000m Final A
1. Pap Máté-Indre Szabolcs-Jóvári Patrik - K1 Férfi Kölyök U14. 3x200m Final B
1. Dunai Rajmund-Ozsgyáni Bence-Kupecz Kristóf - K1 Férfi Kölyök U13 3x200m Final B
1. Molnár Dániel-Molnár Máté-Szarka Krisztián - C1 Férfi Kölyök U13. 3x200m Final A
1. Baranyai-Segura Dániel-Wiegand Arnold-Bodóczki Milán - C1 Férfi Kölyök U14. 3x200m Final A
1. Balogh Patrik-Kókity Richárd-Lukács Rajmund-Flach Roland - C4 Férfi Kölyök U13-U14. 4000m Final A
1. Papp László - C1 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
1. Gyányi Levente - C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
1. Tubak Zétény-Szarka Krisztián - PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
1. Bakos Ágnes-Vörös Szonja - MK2 Női Gyermek U10-U11. 2000m Final A
1. Csanki Imre-Megyesi Botond - PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m Final A
1. Révész Péter-Tóth Bálint-Kardos Levente -K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m Final H
1. Ungi László-Lehőcz Ádám-Kovács Szilárd - C1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m Final A
1. Szabó Tétény-Balogh Bálint-Takács Gitta - K1,C1,NK1 Serdülő U15-U16. 3x200m vegyes váltó Final A
1. Ungi László-Lehőcz Ádám-Kovács Szilárd-Simon Kornél - C4 Férfi Serdülő U15-U16. 500m Final A

2. Paragi Bence-Szabó Tétény - C2 Férfi Serdülő U16. 1000m Final A
2. Paragi Bence-Ungi László-Szabó Tétény-Lehőcz Ádám - C4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m Final A
2. Segura-Baranyai Dániel - Bodóczki Milán - C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
2. Csorba Zsófia - C1 Női Kölyök U13-U14. 2000m Final A
2. Veres Dóra-Ványi Vivien-Mukus Gabriella - K1 Női Kölyök U14. 3x200m Final C
2. Tubak Zétény-Kiss Ágnes-Kiszely Petra - C1 Férfi Kölyök U13. 3x200m Final B
2. Csúri Nikoletta-Mukus Dóra - K2 Női Kölyök U14. 4000m Final A
2. Segura-Baranyai Dániel-Bodóczki Milán - C2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
2. Molnár Bence-Dobronoky Zalán-Kolos Péter-Gál Ádám - MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
2. Kiss Ágnes-Molnár Csepke - PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
2. Szikula Őrs-Mukus Balázs-Dobronoky Zalán-Kolos Péter - MK1 Férfi Gyermek U12. 4x300m Final B
2. Molnár Bence-Puljer Panna-Szalma Rádha-Gál Ádám - MK1 Vegyes Gyermek U12. 4x300m Final B
2. Házi Ábel-Bakos Ágnes-Szabó Levente-Vörös Szonja - MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 4x300m Final A
2. Révész Péter - K1 Férfi U15 2000+200m (200m) Final C

3. Papp László - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m Final A
3. Balogh Patrik-Kókity Richárd-Lukács Rajmund-Flach Roland - C4 Férfi Kölyök U13-U14. 1000m Final A
3. Molnár Csanád-Vugernicsek Tamás - C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
3. Balogh Máté-Bagi Miklós-Szetei Zoltán - K1 Férfi Kölyök U13 3x200m Final A
3. Juhász Laura-Veres Réka-Babos Kinga - K1 Női Kölyök U14. 3x200m Final A
3. Juhász Laura-Veres Dóra-Ványi Vivien-Babos Kinga - K4 Női Kölyök U13-U14. 4000m Final A
3. Molnár Csanád - C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
3. Molnár Máté-Molnár Dániel - PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m Final A
3. Horváth-Fock Erik-Kelemen Blanka-Nyerges Csenge-Simon Péter - MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 4x300m Final B
3. Kálmán Brenda- C1 Női Kölyök U13-U14. 500m Final A
3. Csorba Zsófia-Kálmán Brenda - C2 Női Serdülő U15-U16. 500m Final A


4. Ungi László-Lehőcz Ádám - C2 Férfi Serdülő U16. 4000m Final A
4. Csanki Márk - C1 Férfi Serdülő U15. 4000m Final A
4. Kálmán Brenda - C1 Női Kölyök U13-U14. 2000m Final A
4. Balogh Patrik-Kókity Richárd-Zs. Somló Dániel - C1 Férfi Kölyök U14. 3x200m Final B
4. Szabó Annabella Niké -C1 Női Kölyök U13-U14. 500m Final A
4. Csorba Zsófia - C1 Női Serdülő U15-U16. 200m Final A
4. Kardos Levente - K1 Férfi U15 2000+200m (200m) Final B
4. Takács Gitta - K1 Női Serdülő U15. 500m Final A
4. Zs. Somló Dániel-Wiegand Arnold - C2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
4. Szilágyi Balázs - C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
4. Puljer Panna-Szalma Rádha - MK2 Női Gyermek U12. 2000m Final A

5. Kiszely Zsófia-Aczél Nóra (MTK) - C2 Női Serdülő U15-U16. 500m Final A
5. Pap Máté-Jóvári Patrik - K2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
5. Kovács Anna-Bakos Zsófia-Mucsi Mara-Lakatos Ágnes - MK4 Női Kölyök U13. 4000m Final A
5. Vugernicsek Tamás - C1 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
5. Balogh Máté-Dunai Rajmund-Bagi Miklós-Szetei Zoltán - MK4 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
5. Szikula Őrs-Mukus Balázs - MK2 Férfi Gyermek U12. 2000m Final A
5. Házi Ábel-Szabó Levente - MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m Final I.
5. Bakos Nóra-Kelemen Blanka-Nyerges Csenge-Kocsik Maya - MK4 Női Gyermek U10-U12. 2000m Final A
5. Bakos Nóra-Paragi Botond-Róth Bertalan-Kocsik Maya - MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 4x300m Final B
5. Csanki Márk - C1 Férfi Serdülő U15. 1000m Final A
5. Takács Gitta - K1 Női Serdülő U15. 1000m Final A
5. Vugernicsek Tamás - C1 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
5. Veres Dóra-Babos Kinga - K2 Női Kölyök U14. 1000m Final A
5. Gyányi Levente-Szilágyi Balázs - C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
5. Ujvári Viktória-Tamás Réka-Kovács Anna - K1 Női Kölyök U14. 3x200m Final C
6. Balogh Bálint-Révész Péter-Tóth Bálint-Kardos Levente - K4 Férfi Serdülő U15-U16. 4000m Final A
6. Városi Zsolt-Bodó Brúnó-Varga Nelli-Szénási Kristóf - PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
6. Paragi Petra-Gyányi Milán - PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
7. Pap Máté-Jóvári Patrik - K2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
7. Zs.Somló Dániel-Wiegand Arnold - C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
7. Kiszely Zsófia - C1 Női Serdülő U15-U16. 2000m Final A
7. Török László-Katona Balázs-Szőke Kristóf -       MK1 Férfi Kölyök U13 3x200m Final C
7. Bakos Zsófia-Mucsi Mara-Lakatos Ágnes - MK1 Női Kölyök U13 3x200m Final A
7. Kiszely Zsófia - C1 Női Serdülő U15-U16. 200m Final A
7. Révész Péter-Kardos Levente
8. Szabó Annabella Niké - C1 Női Kölyök U13-U14. 2000m Final A
8. Vető András-Pozsár Szabolcs-Csányi Levente-Mucsi Nimród - MK1 Férfi Gyermek U10-U11. 4x300m Final D
9. Török László - K1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) Final A
9. Kiszely Petra - MC1 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
9. Tóth Bálint - K1 Férfi Serdülő U15. 500m Final A
9. Takács Gitta - K1 Női Serdülő U15. 4000m Final A
10. Horváth-Fock Erik-Simon Péter - MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m Final II.
10. Kávássy Milán-Maranec-Dózsa Zsombor-Molnár-Gábor György-Pozsgai Bulcsú - PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
11. Sléber Patrik - C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
11. Balog Zsombor-Borbély Patrik-Csáti Móric-Dornbach Dániel - PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
12. Indre Szabolcs-Vincze Zsombor - K2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
13. Fehér Levente-Kiss Martin - PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
14. Szőke Kristóf - K1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) Final A
14. Révész Péter - K1 Férfi U15 2000+200m (2000m) Final A
17. Kardos Levente - K1 Férfi U15 2000+200m (2000m) Final A
21. Pozsár Szabolcs-Paragi Botond-Róth Bertalan-Csányi Levente - MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
23. Veres Réka - K1 Női Kölyök U14. 4000m Final A
24. Vető András-Mucsi Nimród - MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m Final I.
36. Ujvári Viktória - K1 Női Kölyök U14. 4000m Final A