Hírek: kocsisadam

← Összes hír
A MOB-székházban díjazták a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesületet

Pénteken a fővárosban átvehette a "hónap műhelye" díjat a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület. Klubunk csehországi Olimpiai Reménységek Versenyén nyújtott kiemelkedő teljesítményével érdemelte ki a Magyar Olimpiai Bizottság, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu közös elismerését.

Tovább olvasom
A DÉMÁSZ Szeged VE lett a hónap műhelye szeptemberben

Az utanpotlassport.hu oldal szerkesztői szerint szeptemberben egyesületünk volt a hónap műhelye Magyarországon az egyéni sportágak képviselői közül. Az Olimpiai Reménységek Versenyén elért nagyszerű eredmények alapozták meg ezt a sikert!

Boldizsár Gáspár: Büszke vagyok a srácokra

A DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei számára nagyszerűen sikerült a Csehországban rendezett Olimpiai Reménysége Versenye, hiszen a tíz arany-, valamint a négy ezüstérem begyűjtése óriási fegyverténynek számít. Boldizsár Gáspár a helyszínen követte végig az ORV-t. A Vízisport Egyesület edzője szerint a szegedi kenusok átlag feletti teljesítményt nyújtottak.

CSODÁLATOS SZEGEDI TÍZES

Elképesztően jól szerepeltek a DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei a csehországi Raciceben rendezett kajak-kenu Olimpiai Reménységek Versenyén. A klub fiataljai 10 arany- és 4 ezüstérmet szereztek a három nap alatt.

Eddig nagyon szép napunk van

Három DÉMÁSZ Szeged VE versenyző is előfutam győzelemmel kezdte az ORV második napját a csehországi Raciceben. C1 500 méteren Nagy Bianka, Molnár Csenge és Zombori Dominik is első lett saját korosztályában, így mindhárman közvetlenül a délutáni döntőbe jutottak. Ugyanebben a számban Csorba Zsófia is bekerült a fináléba. Kása Péter tanítványa másodikként ért célba az előfutamában és ezzel szintén megváltotta a jegyét a döntőre.

Nagy, Molnár, Zombori és Kocsis és ORV-győztes

Parádésan szerepeltek a DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei a pénteki 1000 méteres döntőkben a Raciceben zajló Olimpiai Reménységek Versenyén. A klub versenyzői három arany- és két ezüstérmet szereztek az első napon.

Újra Racicere figyel a kajak-kenu világ – kilenc szegedi az ORV-n

A DÉMÁSZ Szeged VE fiatal tehetségei közül kilencen kvalifikálták magukat a pénteken kezdődő Olimpiai Reménységek Versenyére. Molnár Csenge hat számban indul az ORV-n, Zombori Dominik és Kocsis Ádám öt-öt számban áll rajthoz, a 13-szoros győztes Nagy Bianka pedig három versenyszámban szállhat vízre Raciceben.