Hírek: miskolczyfruzsina

← Összes hír
Miskolczy Fruzsina ezüst-, Csorba Zsófia bronzérmes a világkupán

Nagyszerűen szerepeltek az NKM Szeged VE női kenusai a Maty-éren rendezett ICF Női Kenus Világkupán. Miskolczy Fruzsina 2000 méteren második lett, a három döntőben is érdekelt Csorba Zsófia pedig 500 méteren ért be harmadikként a célba.

Tovább olvasom
Birkás Balázs mindent vitt 200 méteren

Birkás Balázs győzelmeivel zárult az idei felnőtt kajak-kenu magyar bajnokság. A DÉMÁSZ Szeged VE világbajnoka egyesben, párosban és négyesben is győzött 200 méteren.

Eddig négy szegedi bajnoki cím a felnőtt ob-n

A racicei világbajnokság után sem állt meg az élet, a pénteken kezdődött felnőtt kajak-kenu magyar bajnokságon szinte a teljes magyar élmezőny rajthoz állt. A DÉMÁSZ Szeged VE versenyzői az 1000 és az 500 méteres döntőkben összesen 4 arany-, 7 ezüst- és 2 bronzérmet szereztek. Az ob vasárnap a 200 és az 5000 méteres méteres finálékkal zárul.