Hírek: molnarcsenge

← Összes hír
Molnár Csenge megkönnyezte a győzelmét

Pályafutása eddigi legnagyszerűbb sikerét érte el Molnár Csenge. A DÉMÁSZ Szeged VE 15 esztendős tehetsége a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon megnyerte a 15-16 éves leány kenusok 500 méteres egyes versenyét, emellett pedig még egy ezüst- és egy bronzérmet is szerzett. Kása Péter tanítványa élményeiről mesélt az egyesületi honlapnak.

Tovább olvasom
Parádés teljesítmény - Molnár Csenge minden éremből nyert egyet

Molnár Csenge egy szépen csillogó bronzéremmel és egy negyedik helyezéssel zárta a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált. Kása Péter tanítványa a C1 Női U15-U16 200 méter fináléjában a harmadik helyen ért célba, míg Horváth Benedekkel párosban egy nagyon szoros döntőben negyedik lett. A DÉMÁSZ Szeged VE büszkesége a magyar csapat egyik legeredményesebb versenyzőjeként összesen három érmet szerzett az EYOF-on, egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a viadalt.

Kása Péter: Nem találtam hibát Csenge versenyzésében

Óriási sikert ért el Molnár Csenge a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon, hiszen a kajak-kenu versenyek első döntős napján egy arany- és egy ezüstérmet is szerzett. A DÉMÁSZ Szeged VE 15 esztendős tehetsége 500 méteren egyesben lett EYOF-győztes, Horváth Benedekkel pedig a második helyen végzett a vegyes párosok döntőjében. Kása Péter szerint tanítványa tökéletesen versenyzett.

Molnár Csenge aranyérmes lett az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon

A DÉMÁSZ Szeged VE kenusa, Molnár Csenge óriási bravúrt vitt véghez a Győrben zajló Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon, hiszen Kása Péter tanítványa 500 méteren egyesben győzött, vegyes párosban Horváth Benedekkel pedig ezüstérmet nyert a szerdai kajak-kenu döntőkben.