Hírek: seprenyisara

← Összes hír
Seprenyi Sára közel volt a döntőhöz

Újabb világkupa-versenyen vett részt Seprenyi Sára, az NKM Szeged VE szlalomkajakosa, aki a szlovéniai Celjében szállt vízre a hétvégén. Sára indulása az utolsó pillanatban dőlt el, így gyakorlás nélkül vágott neki a classic versenyszámnak. A sziklákkal és óriási hullámokkal nehezített pályán a 16. idő evezte. A szegedi szlalomos sprintben is 16. lett az első futamban, a másodikban viszont 1,5 másodpercet javult és az igen előkelő nyolcadik helyen végzett. A döntőbe azonban csak az első hét kvalifikálta magát, 0,18 mp hiányzott a fináléhoz.

Tovább olvasom
Seprenyi Sára: ezüstös kezdés downriverben

Megszerezte idei első érmét Seprenyi Sára, az NKM Szeged VE szlalom kajakosa. A magyar válogatott versenyző a Szkopjéban rendezett ECA Vadvízi Sprint Európa Kupán végzett a második helyen a női kajakosok downriver számában. Seprenyi Sára a macedón fővárosban egy másik versenyen is elindult, szlalomban negyedik lett.

Seprenyi Sára: 44. hely Szlovéniában

Egy nagyon nehéz pályán rendezett versennyel indította az idényt Seprenyi Sára. Az NKM Szeged VE szlalomkajakosa a szlovéniai Solkanban állt rajthoz, az IFC Ranking Race Solkan 2018 elnevezésű világkupán. Seprenyi Sára a hetvennégy fős mezőnyben az első futamban a 63. lett, míg a másodikban a 44. helyen végzett, így nem jutott be a középfutamba.

Seprenyi Sára  Szlovéniában kezdi az évet

Seprenyi Sára Szlovéniában kezdi az évet

Ezen a hétvégén megkezdi a szezont Seprenyi Sára. Az NKM Szeged VE szlalomkajakosa a szlovéniai Solkanban áll rajthoz, az IFC Ranking Race Solkan 2018 elnevezésű nagyon rangos világkupán, amelyen összesen hetvennégyen indulnak. A Soča folyón kiépített pályán nagyon nehéz dolguk lesz Sáráéknak, hiszen a sok csapadék miatt a magas vízállással is számolniuk kell.

Ezüstérmes lett Kínában Seprenyi Sára

Nagyszerű eredményt ért el második kínai versenyén Seprenyi Sára. Az NKM Szeged VE szlalomkajakosa a downriver classic kategóriában beborult, a sprintben viszont a második legjobb idővel ért célba, így ezüstérmes lett.

Seprenyi Sára: irány Kína

Meghívásos versenyre Kínába utazott Seprenyi Sára, az NKM SZEGED Vízisport Egyesület szlalomkajakosa. A 24 esztendős sportoló az ICF Talent Program segítségével csaknem két hetet tölt el az ázsiai országban és részt vesz több downriver, valamint szlalom versenyen.

Seprenyi Sára 5. lett a csehországi maratonon

Remek eredmény ért el Seprenyi Sára a csehországi Cesky Krumlovban rendezett 36 km-es maratoni versenyen. A DÉMÁSZ Szeged VE szlalomkajakosa K2 mixben az ötödik helyen végzett társával, az osztrák paralimpiai ezüstérmes Mendy Swobodával.

Seprenyi Sára: „Sokat tanultam Pauban”

Pályafutása első szlalom világbajnokágán vett részt szeptember végén Seprenyi Sára. A DÉMÁSZ Szeged VE versenyzője alig egy éve váltott síkvízről erre a szakágra, a tanuló év fontos állomása volt a franciaországi Pauban rendezett vb.