Hírek: zomboridominik

← Összes hír
A MOB-székházban díjazták a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesületet

Pénteken a fővárosban átvehette a "hónap műhelye" díjat a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület. Klubunk csehországi Olimpiai Reménységek Versenyén nyújtott kiemelkedő teljesítményével érdemelte ki a Magyar Olimpiai Bizottság, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu közös elismerését.

Tovább olvasom
A DÉMÁSZ Szeged VE lett a hónap műhelye szeptemberben

Az utanpotlassport.hu oldal szerkesztői szerint szeptemberben egyesületünk volt a hónap műhelye Magyarországon az egyéni sportágak képviselői közül. Az Olimpiai Reménységek Versenyén elért nagyszerű eredmények alapozták meg ezt a sikert!

Csillagos ötös – Zombori Dominik minden vitt az ORV-n

Egyesben, párosban és négyesben is nyert aranyérmet Zombori Dominik a csehországi Raciceben rendezett Olimpiai Reménységek Versenyén.

Boldizsár Gáspár: Büszke vagyok a srácokra

A DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei számára nagyszerűen sikerült a Csehországban rendezett Olimpiai Reménysége Versenye, hiszen a tíz arany-, valamint a négy ezüstérem begyűjtése óriási fegyverténynek számít. Boldizsár Gáspár a helyszínen követte végig az ORV-t. A Vízisport Egyesület edzője szerint a szegedi kenusok átlag feletti teljesítményt nyújtottak.

CSODÁLATOS SZEGEDI TÍZES

Elképesztően jól szerepeltek a DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei a csehországi Raciceben rendezett kajak-kenu Olimpiai Reménységek Versenyén. A klub fiataljai 10 arany- és 4 ezüstérmet szereztek a három nap alatt.

Újabb öt érem Raciceben - Zombori Dominik már három aranynál jár

Folytatták remek szereplésüket a DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei a Rasiceben zajló Olimpiai Reménységek Versenyén. A fiatalok három arany- és két ezüstérmet szereztek az 500 méteres döntőkben.

Eddig nagyon szép napunk van

Három DÉMÁSZ Szeged VE versenyző is előfutam győzelemmel kezdte az ORV második napját a csehországi Raciceben. C1 500 méteren Nagy Bianka, Molnár Csenge és Zombori Dominik is első lett saját korosztályában, így mindhárman közvetlenül a délutáni döntőbe jutottak. Ugyanebben a számban Csorba Zsófia is bekerült a fináléba. Kása Péter tanítványa másodikként ért célba az előfutamában és ezzel szintén megváltotta a jegyét a döntőre.

Nagy, Molnár, Zombori és Kocsis és ORV-győztes

Parádésan szerepeltek a DÉMÁSZ Szeged VE tehetségei a pénteki 1000 méteres döntőkben a Raciceben zajló Olimpiai Reménységek Versenyén. A klub versenyzői három arany- és két ezüstérmet szereztek az első napon.

Újra Racicere figyel a kajak-kenu világ – kilenc szegedi az ORV-n

A DÉMÁSZ Szeged VE fiatal tehetségei közül kilencen kvalifikálták magukat a pénteken kezdődő Olimpiai Reménységek Versenyére. Molnár Csenge hat számban indul az ORV-n, Zombori Dominik és Kocsis Ádám öt-öt számban áll rajthoz, a 13-szoros győztes Nagy Bianka pedig három versenyszámban szállhat vízre Raciceben.

Birkás Balázs U23-as világbajnok, Nagy Bianka és Zombori Dominik ifi vb-ezüstérmes

Szenzációs napot zártak a DÉMÁSZ Szeged VE versenyzői a Pitestiben rendezett ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon. Birkás Balázs parádés teljesítményt nyújtva megnyerte a K1 Férfi U23 200 méter döntőjét, így ebben a számban 2016 után ismét felállhatott a dobogó tetejére. A DÉMÁSZ Szeged egy arany- és két ezüstéremmel zárta a romániai vb-t.

Nagy Bianka 4., Bodonyi András 5. Pitestiben - vasárnap négy szegedi a döntőben

Nagy Bianka és Bodonyi András is nagyszerűen küzdött a döntőben, de lemaradt a dobogóról a Pitestiben zajló ifjúsági és korosztályos kajak-kenu világbajnokságon. Nagy Bianka a C1 Női Ifjúsági 500 méter fináléjában lett negyedik úgy, hogy végig volt esélye az éremre. Szombaton Bodonyi Andrásnak is szurkolhattunk a C1 Férfi U23 1000 méter A Döntőjében. Vécsi Viktor versenyzője az ötödik helyen ért célba.

Minden szegedi egység továbbjutott a vb-n

A DÉMÁSZ Szeged VE versenyzői közül ketten közvetlenül a fináléba kerültek egységükkel a Romániában zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon. Kuli István az U23-as kajaknégyessel, Zombori Dominik pedig az 500 méteres ifi kenunégyessel nyert előfutamot, ez pedig elegendő volt a döntőhöz. Birkás Balázs is győzött az előfutamában meggyőző fölénnyel, ennek ellenére a K1 U23 200 méter címvédőjére vár még egy középfutam szombaton. Nagy Bianka másik két számában is bemutatkozott. 200 méteren egyesben és 500 méteren párosban Giada Bragatoval is egy-egy második helyezést ért el, utóbbi versenyszámban már döntős.